Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

svitluny 2.2.2005 21:21:46

novy

k tomu prvnímu lod - voda emoce - ostrov něco ohraničeného - cestičky - šance - bláto - něčo musíš překonat - něco očistit - mostek spojení.

Druhá část - hřbitov - co v sobě se svou mámou pohřbíváte - co se snažít potlačit - urna - něco Ti ze života odchází - něco umřelo - může to být vztah, myšlenka může to být cokoli a Ty se s tím musíš smířit.

enike 1.2.2005 09:06:24

novy

jejda, tady se nic neděje :-O

tak já přidám sen teda spíš sny.

1. na pondělek nevím, co se mi zdálo, ale vybavuji si ze snu číslo tři, že se v tom snu objevovaly věci, které byly vždycky 3

2. na úterý se mi pak zdálo několik snů:

- zahlédla jsem z okna strašně jasně hrad a tak jsem vzala foták a šla na balkon. jinak ten hrad byl na zeleném kopci a byl naprosto jasně vidět (připomíná mi to trochu tu horu z toho cestovacího snu). a já začala přelézat z balkonu na balkon a pak přede mnou byl cizí balkon a já s říkala, že by z něho možná bylo dobře vidět, ale nechtěla jsem to riskovat, pak jsem se podívala nahoru a zjistila jsem, že bych si stejně nepomohla, protože tam už překrývaly výhled větve stromů, takže jsem se začala vracet, protože jsem se za něčím hnala a vlastně jsem to přešla. jinak to přelézání balkonu bylo strašně bezpečné, vůbec sem se nebála, měla jsem pocit pevné půdy pod nohama a když jsem se vracela, tak jsem tuším nic přelézat nemusela.

- pak si vybavuji,že jsem byla vevnitř v domě a bylo tam hodně dětí tak okolo 3 let. říkala jsem si, že děti se pěkně fotí a tak jsem chtěla fotit, ale nešlo to, prostě sem to tam neviděla. pak se mi mísily prostředí. chvíli to byl ten dům, kde jsme byly a chvíli to byla zelená louka. pak si vybavuji 3 holčičky, které byly asi nejlepšími kamarádkami a držely se pevně u sebe. nějak sem na ty děti dávala pozor a ony byly hodné.

- pak to už bylo k ránu se mi zdálo, že jsem byla taky v tom domě, ale matky už si děti vzaly k sobě a zůstalo tam jen jedno, kterého jsem si všimla dodatečně. ted mi ta místnost připomínala jeden pokoj u babičky v bytě a to dítě se dobývalo pro jablko do vytrýnky a já věděla, že to jablko nesmí (ale už bylo trošičku okousané) a tak jsem se snažila tu vytrínku zavřít, ale to dítě bylo strašně silné. vím, že mu byly 4 a pak se agresivně vrhlo na mě a já se snažila bránit a hlavně sem se bála, aby mě nekouslo. tak jsem křičela a snažila se přivolat pomoc. pak už si jen matně vybavuji, že jsem někomu, patrně matce říkala, že to dítě jen nezvladatelné.

Reagovat

svitluny 1.2.2005 19:11:18

novy

Enike k té první části - možná chceš něčeho dosáhnout, co Ti nepatří - šplhat se po něčích zádech - to by šlo přirovnat k těm balkonům, ale jak sama poznáváš není to to pravé ořechové a cizí balkón Ti větší rozhled neposkytne, tak se vracíš zpět - máš spoléhat sama na sebe.

K těm dětem - 3 je v tarotu, že už jsi si vybrala - už víš, co chceš a Ty děti mohou být nové začátky, nové příležitosti a Ty už i víš co, proto Ti jedno dítě zůstalo - to je to nové, začím máš jít.

Jinak jablko - do kterého chtělo kousnout - říká se jablko hříchu, ale také jablko poznání - Ty jsi mu v tom bránila - ono to chtělo za každou cenu - čemu se bráníš? Co nechceš pochopit - jaké dítě v Tobě zlobí a je nezvladatelné? Jaká emoce Tě ovládá a nemůžeš ji zkrotit? Zapřemýšlej a odpověd jistě přijde. smajlik

enike 2.2.2005 10:13:35

novy

je to pořád jen ON ten samý a já nevím jak na něj, rozhodnutí bylo, že až se objeví, tak zjistím jak na tom je a zkusím to ze sebe vysypat.. moc se toho ovšem bojím

až bude čas připíšu další sen

enike 26.1.2005 12:24:40

novy

vybavil se mi kousek sen na úterek. byla jsem rádoby v Praze, ale základem toho města byla oválná budova se spoustou východů a z každého z nich se dalo jít jinam. uvnitř té budovy mělo být metro, ale byly to vlastně jen takové divné placené černé skluzavky. a uvnitř bylo celkově tmavo

chtěla jsem poznat všechny východy, abych poznala všechny světy a pak si vybrala ten, který by byl nejlepší, ale nějak jsem tušila, že bych to nestíhala a že je lepší poznat jeden z mála a zato hodně

pak jsem vyšla z jednoho z těch východů, ale nebylo tam město, ale venkov, pole, slunečno, klid a cesta vedoucí k malému domečku (snad kaplička) a u něj byla zatáčka. ale pak když jsem to tam víc poznávala, tak tam bylo místo toho pusta volných plání, kukuřičné pole a uprostřed něj polní cesta na níž stála jakási kolona starých aut, úžasných vraků a já tam byla s nějakými lidmi a nějak jsme do nich zatlačili a oni jako domino naráželi jedno do druhého. pak jsme jak malé děti utíkali schovat se do kukuřice, smáli jsme se a připadalo mi to jako bych byla vážně dítě, takový návrat k nevinosti, bezstarostnost.

pak jsem byla zpět v té budově a tam byla najednou jakási výrobna koberců. byly jsme tam 3 kamarádky a ty dvě ze srandy telefonovaly cosi svým partnerům z jednoho mobilu a chtěli, abych zavolala i já svému, ale bylo tam jen místo pro dva hovory, ale i přesto přišeli všichni tři a strašně na nás zlobili, co jim to provádíme a my se smály. působilo to tak dětsky a bezstarostně

Reagovat

svitluny 26.1.2005 14:47:52

novy

řekla bych - že ten dům metro - hodně východů je hodně příležitostí - možná se Ti nabízí vícero zájmů, vícero činnosti, ale jak ve snu jsi se správně rozhodla, neplýtvat silami a než tříštít síly a více věcí poznávat jen povrchně, je lepší jít do hloubky, zaměřit se na jeden cíl a pak za ním jít a tím pádem zvládnutí tohoto cíle bude pro Tebe hrou - jako v tom kukuřičném poli a také jako ta kukuřice i ten cíl ti může dát obživu - Ty jsi si ho vytýčila - proto ta trojka - voláte partnery - nechcete být sami a jakmile přijdou, jste spokojení. Ke štěstí nepatří jen jít za svým cílem, ale jít ruku v ruce i se svou láskou. smajlik

Cayce II 24.1.2005 22:21:48
cayceii (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Děkuji za Vaši rychlou odpověď. Je vidět, že o snech něco víte. V dnešní době jen málo lidí má alespoň minimální znalosti o snech a přitom je to ta nejjednoduší a každému člověku, ač je gramotný nebo ne, ač žije v horách nebo ve 85. patře supermoderního věžáku, cesta k poznání něčeho velkého, tak velkého, že to přesahuje jeho samého...
CHtěl bych Vám položit jednu otázku: Myslíte si,že by bylo možné aby člověk ve snu jaksi "zmanipuloval" druhého,neznámého člověka, třeba že by vyvinul silnou touhu aby k němu ve skutečnosti on sám přišel, ikdyž by toho snícího vůbec neznal a třeba ho o něco požádal nebo se s ním dal jen tak do řeči? Nebyla by to už manipulace s druhým člověkem a jeho osudem? Je vůbec možné aby nám sám Bůh dal takovou "dovednost"? Nebylo by to potom "znásilnění" toho nejcenějšího co jsme od Boha dostali-naši svobody?

Děkuji za Vaši odpověď.

Reagovat

svitluny 25.1.2005 12:28:14

novy

Neřekla bych, že snem můžeme někoho zmanipulovat - spíše bych řekla, že můžeme pomoci snů a jeho naprogramováním požádat své i "já" toho dotyčného a možné setkání ve snu a pak si s ním promluvit - taková rozmluva není manipulování - ty dvě "já" o sobě vědí a také vědí co jedno od druhého potřebují - třeba zda lásku - nebo je to karmická záležitost - tak i možné zklamání.

Osobně lidem doporučují, pokud jsou po rozchodu a nemohou toho druhého dostat ze srdce, aby ho pomoci snů požádali o tento rozhovor - pak si vzájemně ve snu odpustili a tím pádem mohli jít každý svou cestou a být volní pro nový vztah.

Manipulovat se může člověk, jen když s tím souhlasí, ale to už je černá magie a každopádně se to nevyplatí tomu, kdo toto používá k ovládání druhých - jak se říká - co vyšleš vesmíru - trojnásobně dostaneš zpět.

enike 25.1.2005 14:10:37

novy

nedá mi to a musím reagovat smajlik

od tohodle vždy bývalo voodoo smajlik ale ted vážně. i když si to člověk snad milionkrát přeje, aby ho někdo pochopil tak jak on chce, tak to mnohdy těžko dokáže řečí natož pak manipulací ve snu/v meditaci. kolikrát už jsem se jen dostala do situace nepochopení a chtěla jsem, aby mě ten druhý miloval a chtěla jsem přesvědčit všechny síly světa a anděly, že to tak chci. je to blbost smajlik nejlepší cesta je vyřešit si to uvnitř sebe, protože dle mého se jakýkoliv pokus manipulace vždy člověku nemile vrátí dvakrát. vyřešit si uvnitř, zda to stojí za to, pokud ne, tak najítu uvnitř tu bolavou část a léčit, pokud to za to stojí, tak to vzít do svých rukou, prostě s tím člověkem sám/sama pohovořit, sledovat řeč těla a vnímat nezkresleně signály.

každopádne s ptáte z důvodu vlastního trápení jež řešíte, tak každopádně držím palce, at se zadaří smajlik

enike 24.1.2005 14:47:47

novy

v neděli k ránu si vybavuji kousek snu. byli jsme celá rodina u příbuzných z tátovy strany. byli tam všichni. byli jsme u dědy a všichni nějak řešili jeho závět i když prostě děda žije i v tom snu žil. strašně mě to štvalo a teta se mě ptala, zda mě zajímá, co mi děda odkázal v závěti a já řekla, že ne, že je mi to jedno, že mě to nezajímá. pak si vybavuju, že sem mluvila s dědou a bylo to moc prima. pak jsme byly já, teta, sestřeka a její mladší dcera v kuchyňce a někdo mi náhle řekl, že dostanu 2 miliony, nějak mi z toho vyplynululo, že každá z vnuček dostanem tolik. nereagoala jsem na to. pak jsem pomáhala sestřence a otočila jsem se na její mladší dceru a ona vůbec nevypadala tak jako v létě když jsem ji viděla naposledy. najednou byla šílené podobná své starší sestře (v reálu má každá jiného tatínka, kterého vzledově nezapřou smajlik ). no na ní bylo zvláštního byly obrovské oči až mě to vylekalo, pak jsem sestřence chtěla dát fotky, co jsem u nich v létě nafotila a ony byly v nějakém albu, kde byly i fotky velkých fotografů a já je mezi těmi fotkami hledala a ty nejlepší z nich marně a pak u jedněch fotek se mi začal zjevovat zvláštní výjev. jdu po obrovkym mostě, který je vysoko nad městem a jak po tom mostu jdu, tak vidím vlastně jen snímky, kdy nějaký člověk stojí na zábradlí a mě to strašně děsí a přitom vím, že je to v tom albu a on je jakoby na každém obrázku té mé cesty po mostě. děsivá mi přijde právě ta výška s níž hazarduje.

Reagovat

svitluny 25.1.2005 13:33:20

novy

Enike,
přemýšlím o Tvém snu - přijde mi, že to dědictví je možnost odměny - odměny Tebe, ale Ty si myslíš, že ještě nenastala ta správná doba a pak se Ti zdá velká. Neteře - vzhledově jiné, ale vlastně stejné - takže možná nad něčím přemýšlíš 2 možnosti - dvojka se Ti vyskytuje i v první části snu - možná dvě cesty, ale cíl stejný. Velké oči - něco vidíš - možna až přehnaně moc - říká se, že strach má velké oči a to je vlastně i pokračování toho snu - most - něco spojuje - ty po něm jdeš, ale zdá se Ti moc vysoký, ale možná, jen v TVých představách, když jiný dokáže balancovat po zábradlí. Něčeho se bojíš, že to nezvládneš, ale myslím, že zbytečně. I ten most, co to něco spojuje dokážeš přejít. smajlik

enike 25.1.2005 13:43:05

novy

ještě s tím mostem si vybavuji pískově žlutou teplou pastelovou barvu a uvědomuji si, že už jsem podobný sen měla, že existovalo město, které bylo hluboko někde pod tím mostem a já po tom mostu šla (je to tak půl roku zpátky a vše bylo v šedé) a byl to stejný strach - upřešním to strach z výšky - ten mám i v reálu (možná strach z padacích snů a to, že se včas neprobudím)

jinak za výklad děkuji. dává to hodně smysl. tvé výklady tady se mi moc líbí, je vidět, že na ně máš čas a klid

svitluny 26.1.2005 14:49:20

novy

S tím dodatkem k tomu snu - napřed jsi měla most zamlžen - ted jej vidíš jasně, ve zlatavých barvách - možná, že přejíti toho mostu je dneska daleko blíž, než před tím půl rokem. smajlik

Koblížek 24.1.2005 12:50:15

novy

Jarmilo, posílala jsem Vám e-mail. Přišel Vám v pořádku?
Koblížek.

Reagovat

svitluny 24.1.2005 15:00:12

novy

Meil přišel, jen ještě nebyl klid na výklad karet a napsáni odpovědi.

Koblížek 21.1.2005 21:47:08

novy

Jarmilo, moc Vám děkuji za potěšující zprávu, ale můj kolega ze snu je ženatý a před půl rokem se mu narodilo miminko. Vztah je sice mezi námi pěkný, ale myslím, že on je momentálně hodně spokojený ve svém vztahu. I když se musím přiznat, že to mezi námi občas jiskří. Já ale nemám odvahu si začít něco na pracovišti a ještě za takových podmínek. Nemůžete mi na to vyložit karty? Jak se bude mezi námi vztah dál vyvíjet? Musím se přiznat, že je to muž mých snů a dovedu si s ním představit budoucnost. Děkuji, Koblížek.

Reagovat

svitluny 22.1.2005 14:17:46

novy

Koblížku,
ano sen Ti ukazuje fajn přítele - to kuře - vlastně obživa - tak i spolupráce - ale postel - to může naznačovat Tvou tohu po něm. Napiš mi meilík - na výklad se domluvíme přes něj.

Cayce II 21.1.2005 19:27:27
cayceii (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,

dnes poprvé jsem narazil na vaše stránky a musím říct, že mě příjemně překvapily. Jsem několikrát přesvědčen, že lidské sny mohou znamenat víc než jen "budoucí výklady událostí snícího" nebo "obraz momentálního psychic. stavu snícího". Tušíte ve svém srdci co by to mohlo být? Odepíší všem.

Reagovat

svitluny 22.1.2005 14:14:39

novy

Cayce II

Pokud se naučíš - nebo spíše už umíš na sny nahlížet, jako na své pomocníky a třeba je používat, když něco nevíš - tak si dát otázku a pak pomocí snů může přijít odpověd na daný problém. Mnoha lidem se již stalo, že s něčím bojovali, hledali kde udělali chybu, nebo nevěděli jak dál a sen jim ukázal inspiraci. Také se můžeš pomoci snu přenést do budoucnosti a to i o několik let a pak, když nastane realita, tak si uvědomit - ano to se mi ve snů zdálo. Sen otvírá podvědomí a to má velkou moc a sílu a je v něm uložena jak minulost, tak i možná budoucnost.

enike 20.1.2005 15:50:26

novy

tak už tu dlouho nebyl zatraceně dlouhý barvitý sen smajlik ...

zdál se mi podivný sen a byl opět dost živý. zdál se mi až nad ránem. jela jsem s nějakými lidmi (byli jsme asi 4) v autě, co mělo 3 řady (2 místa v předu - klasika, tři za tím a bud 3 nebo 4 místa vzadu. Kamarád (vlevo u volantu) se svou přítelkyní (vpravo na místě spolujezdce) seděli vpředu a já ještě s jednou kamarádkou/kamarádem (vím, že tam někdo byl, ale nevím, co byl zač) jsme seděli až vzadu. někam se jelo a mělo to být někam docela daleko.

jak jsme jeli, tak jsem se rozhodla, že si chci přesednout doprostřed, tak kamarád zastavil před benzinkou na dálnici a já si sedla do prostřední řady na prostřední sedadlo. napadlo mě, zda přese mě dobře uvidí ve zpětnym zrcátku a když jsme se rozjeli, tak jsem opět byla na levé straně u okna. pamatuji si, že venku bylo deštivo.

pak jsme sestavovali v nějakém stavení, které mi trochu připomínalo dědův dům a hlavně dvorek, ale bylo to skoro v horách. dole (kde jsme byli) bylo krásné slunečné jaro a nad domem byla z dvorku vidět vysoká strmá hora, která měla vrchol obalený sněhem, připadalo mi to krásný, tak jsem to chtěla vyfotit, ale ač se tyčila tak majestátně, tak se mi ten pohled na ni v hledáčku nelíbil, tak jsem to nakonec nefotila, ale při posledním pohledu hledáčkem sem si jakoby objevila stupnice a schodnější cesta jak se případně na tu horu dostat, ale navíc tam byla spousta větví, které tam ve skutečnosti nebyly.

pak jsem šla s tou osobou, co seděla vzdu zpátky k autu, které parkovalo na obrovském náměstí, které ovšem nebylo čtvercového tvaru (teda bylo, ale kdyby se rozdělilo na 4 menší čtverce, tak by tam jeden chyběl, prostě to náměstí byl přesně vykousnutý čtverec). už cestou jsem si všímala zvláštních mraků, které šly do černa a náhle se sem tam objevovaly a zas mizely. cítila jsem z nich strach, že to znamená něco zlého. když jsme byly u auta, tak jsem slyšela hlučné letadlo, koukla jsem se na oblohu, rychle upozornila kamarádku at se taky podívá. letěl tam červenobílý (klasický MHD) autobus. bylo to strašně nepochopitelný a já cítila, že to není OK, náhle se ten autobus začal řítit dolů a já to tušila už ve chvíli, kdy letěl nad námi. věděla jsem, že srazí jeden z okolních domů, ale naštěstí o něj škrtnul jen o roh střech z druhé strany spadl za dům a já čekala děsivý výbuch a ten naštěstí, tak děsivý taky nenastal. pak přišel kamarád s kamarádkou. on si sedl za volant ona si sedla do řady za něj a objala ho kolem ramen (oni jsou ve skutečnosti spolu 7 let a tohle už nedělají), tak mě to překvapilo a pak jsme jeli a já zahlédla mezi domy slunce, které bylo jako půl měsíc a zbarvovalo nebe do zlatova (tohle jsem fakt den předtím koutkem oka zahlédla cestou autobusem z práce mezi domy asi na vteřinu), ale to už jsem burcovala ostatní at se dívají. pořád jsme jeli, a zlatavé (zlatavožluté) mraky náhle vytvarovaly dvě boží ruce vzpínající se vzhůru, ty zmizely a nad tím místem se ukázala čtvercová tabule rozdělená do malých čtverců (též v té zlato žluté barvě) a v nich byly příjemné obrázky jako květiny, prostě život, utkvěl mi v hlavě obraz kvetoucí větvičky šeříku. a z mého pohled na pravo tu tabuli držela osoba s rozházenými zlatavými vlasy a já prostě věděla, že je to Bůh a říkala jsem si, tak přeci existuje. pohled jeho očí přejel tu tabulku, vlastně ji pevně držel. náhle zmizel a objevil se místo něj anděl s neviností v očích a opět držel tu tabuli a v tu chvíli mi zazvonil budík a probudila jsem se s úžasným pocitem a říkala si, že Bůh existuje. Vlastně ve skutečnosti nějak zvlášt věřící nejsem. nechodím do kostela, nečetla jsem Bibli, ale už tak rok dva někde uvnitř věřím, že třeba fakt existuje. smajlik

Reagovat

enike 21.1.2005 19:36:21

novy

tak postupně nad tím svým snem přemýšlím
- nechávám se vést autem - nést se životem, zatím nenabírám žádný svůj směr ani nevím kam jedeme, tak ani já nemá žádný velký cíl. když se přesunu k poslední části snu, tak mě napadá toto:
- čtverec - celistvost a pořádek, jenže to náměstí je neúplný (vykousnutý) čtverec a kniha o snech říká, že jsem v uřčitých principech života zakolísala
- ty mraky, nějaká bouřka v životě, možná se v ní vytáhnou na světlo překvapující věci (létící bus) a jejich dopad nebude tak hrozný jak jsem očekávala (jen škrtne o dům) jenže dům je duše a přeci jen to se mnou asi uvnitř trochu otřese
- pak se náhle vyjasní, zlatá ve snáři není, ale žlutá - symbol vnuknutí, dobroty a víry. zářivě žlutá je popisována jako daření se v životě, což ta zlatožlutá zářivá byla. takže až se přežene bourka, tak se asi začne opravdu dařit (kéž by!)
- ruce dle knihy jsou svobodou jednání, upínají se vzhůru, možná nějaké velké přání (u symbolu rukou tápu).
- tabule je jasnější. čtverec je celistvý, úplný, plný krásných věcí. u tarotu 4 císař (v tarotu tápu)
- Bůh dle knihy zosobňuje autoritu (nikdo mě nenapadá) nebo přání, aby mi někdo řekl kudy kam. pohne okem - oko je oknem do duše, může představovat dlouhodobý problém (tady žádná větší spojitost), pak se mění v anděla, ten dle knihy nabádá k užívání vlastního rozumu a nebo ukazují potřebu posledního popudu, abych něco uskutečnila (nějak mě nenapadá nic, co by potřebovalo poslední popud, vše je víc ve fázi, že by těch popudů/kopanců potřebovalo pěknou dávku ).

za dovysvětlení a další výkladové nápady předem děkuji. ve svých snech strašně tápu

svitluny 22.1.2005 14:09:54

novy

Z mého pohledu - jízda autem - necháváš se vést - řídit život, připadáš si vzadu a ráda by sji byla středem - tak se tam dostáváš, ale zase s tím, že ne za každou cenu - aby ten, co řídí viděl zpět. 4 je v tarotech - Císař - což je řád - dvorek - místo romantické v horách, ale Ty potřebuješ něco v životě překonat, jako tu horu a nakonec se zadaří. Na to může navazovat i další sen - opět jste v autě - je tu náměstí - opět čtverec - ale už ne tak uzavřen - možná cítíš, že se něco stane - někdo narazí, stejně jako ten letící autobus, ale jak sama píšeš - nebude to tak zlé.

S těmi mraky - škoda, že jsi si nepřečetla tu tabulku, co Ti Bůh ukazoval a pak poslal anděla, ale ber to tak, že každý máme svého andělíčka strážníčka, co nás opatruje a chrání a ten Tvůj se Ti zjevil ve snu.

smajlik

Koblížek 20.1.2005 13:39:47

novy

Jarmilo, zdál se mi dnes v noci sen, že jsem se svým kolegou z práce v nějakém cizím bytě a on připravoval na večeři kuře, které jsme měli sníst v posteli. Musím se přiznat, že to byl velmi pozitivní sen, ale v nejlepším jsem se probudila. Co může tento sen znamenat? Děkuji.

Reagovat

svitluny 21.1.2005 10:38:27

novy

Koblížklu,
řekla bych, že sen mohl naznačovat začátek něčeho hodně hezkého - třeba začátek vztahu smajlik

jarmila 17.1.2005 21:59:23

novy

Dobrý večer, často se mi opakuje sen. kdy hledám v různých budovách koupelnu a hlavně WC a buď nenacházím, nebo najdu a je obszeno, popř.mne někdo vyruší v mé "činnosti.Cítím se vždy velmi nepříjemně,trapmě, nešťastně a trochu ohroženě.
Sny jsou vždy plné naprosto neznámých lidí,pokud tam je někdo mě známý, putuje a hledá se mnou, ale pak se mi ztrácí. Prosím o výklad.Jarmila smajlik

Reagovat

svitluny 18.1.2005 09:04:27

novy

Jarmilo,
WC je zařízení, kde se tělo zbavuje látek již nepotřebných. Zapřemýšlej, čeho se chceš v životě zbavit a proč se Ti to nedaří. Možná, že ještě nenastal vhodný čas, aby jsi si to nepotřebné ze života odstranila, proto WC nemůžeš najít a nebo jsi na něm vyrušována.
Ještě jsi nenašla způsob, jak se zbavit něčeho, co už nepotřebuješ, co je ve Tvém životě odpadem.

enike 19.1.2005 11:29:42

novy

něco málo dodám. dům je lidská duše, takže by to mohlo znamenat, že se toho potřebuješ zbavit hlavně v sobě, najít uvnitře sebe řešení. hledej dál, držím pěsti smajlik

jarmila 21.1.2005 21:11:32

novy

Jarmilo, jmenovkyně moje děkuji, rovněž děkuji enike. Vaše odpovědi zapadají do mé dlouhodobé situace, kdy opravdu hledám...Také ta snaha zbavit se souhlasí. Nenapadla mne ta souvislost. Problém je v tom, že vím, že bych měla, ale nedokážu to. Ale to je diskuse do jiné rubriky. Díky za podporu. Ozvu se znovu, pokud by mne něco v mých snech zaujalo. Přeji sluníčko!!!! smajlik

enike 15.1.2005 19:52:18

novy

tak živý sen, jako byl ten dnešní se mi hooodně dlouho nezdál. začalo to tím, že jsem najednou porodila dítě. kluk. vůbec sem netušila, že jsem těhotná, prostě jsem najednou měla mimino a bylo moje soudě podle mých úvah, když jsem si říkala s kterým z těch dvou bývalých to mám a počítala jsem to. ale ani jednoho jsem nehodlala kontaktovat kvůli výživnému, či se třeba doznat, že dítě mám. vůbec jsem nevěděla co s tím dítětem, jaké mu dát jméno. nějaké jméno jsem uvažovala, ale tuším, že bylo na 6 písmen a tuším, že tam byly písmena M, B. pak jsem si říkala, že mu dám jméno Filip. nějak mi to všichni rozmlouvali, tak ani po dni neměl jméno. tuším, že jsem ho přebalovala v kuchyni a cejtila jsem, že vůbec nevim, co s tim dítětem budu dělat, že na to asi nejsem připravedná. pak jsem si uvědomovala, že mám docela štěstí, že to dítě je fakt hodný, že ani moc nekřičí, jen když chce přebalit a když jsem ho asi potřetí přebalovala, tak najednou samo sedělo, tak jsem na něj byla pyšná a protože jsem mu něco povídala, tak jsem najednou měla pocit, že jeho pobrukování připomíná moje slova, tak jsem byla o to víc pyšná, že mám tak inteligentní dítě, které dělá tak rychlé pokroky, tak jsem to říkala mamce a ta mi to nevěřila. pak když bylo zas nějak podělaný, tak jsem to dítě konečně v tom snu víc viděla, měl od pláče červené tvářičky a ručičkama si jakoby na dupačkách rozepnulo levé ramínko (dupačky byly bílo modré). pak jsem s ním byla v nějakém parku a střídavě se mi o něj starali přátelé, čímž mě někteří překvapili. pamatuji si, že ten parky byl krásný, zelený, perfektně upravené stromy atd. pak jsem se nějak probrala a pořád jsem nemohla pochopit, co je realita, protože ten sen byl tak reálný..

..pak ovšem pokračoval. byla jsem v nějaké zoo, tam jsem pochopila, že jsem asi fotografka, že tam mám zakázku, či co. pak jsem byla v nějaké budově a tam byly oka z provazů a lidi se za ně věšeli rukama a houpali se a snažili se jakoby srazit někoho houpajícího se na jiných dvou očkách provazu. ten člověk, co tam dělal dozor mě najednou zavolal, at to všem předvedu, že ví, že já na to mám. nikdo se zrovna nehoupal a já se teda zavěsila na ty očka (reálně jsem cítila jak se mi lehce zařezávají ty provazy do dlaní, ale nebolelo to). hrozně jsem se vyhoupla, tak jak nikdo přede mnou. pak si vybavuji, že se v té zoo končilo, že jsem si dávala do hromady věci, co jsem kde měla, bylo toho na dvě tašky (batoh a taška) do té tašky (igelitky) jsem dávala bedýnku v které bylo podzimní červené a žluté listí a na to jsem dávala různé sponky a gumičky do vlasů. všude byla kupa lidí a strašně se mi pletli do cesty a pak když jsem měla "sbaleno" tak jsem začala zjištovat, kde mám dítě a uvědomovala jsem si, že lidi, kterým jsem ho svěřovala, tak jsem je kdesi zahlédla bez dítěte, ale nepanikařila jsem, protože mi nějaký mateřský instinkt říkal, že je ok, že ho najdu a našla a bylo to OK. Mám z toho pocit, že jsem převzala zodpovědnost, ale víc si ten sen vyložit nedokážu. hlavně vím, že rodinu neplánuju a to rozhodně né proto, že není s kým smajlik

Reagovat

svitluny 16.1.2005 20:47:09

novy

enike

ta první část snu - dítě - nový projekt, něco jsi dokázala - je to ještě jakoby v plínkách, ale je to tu a Ty na tom dál pracuješ - přebaluješ a sama vidíš i jak Ti roste před očima a ukazuješ to i mamince, že jsi již něco dokázala - to bych brala k té první části.

K té druhé - ZOO - život - lana - oka - lidé se vzájemně srážejí - dělají si podrazy - stejně jako na té houpačce, ale Ty máš na to, aby jsi to ustála - rozhoupeš se nejvíce - zdoláš konkurenci - na čas Ti možná Tvůj projekt (dítě) zmizí z očí, ale Ty už o něm víš a věříš si natolik, že víš, že se Ti neztratí úplně - maximálně někde zatoulá, ale Ty ho opět najdeš a budeš v něm pokračovat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon