Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

svitluny 14.3.2006 14:30:47

novy

Běháš nahá po ulici – možná před ostatními hodně obnažuješ svou duši, sestřenka Ti nese deku, možná, že s tím nesouhlasí, tak chce, abys ses zakryla. Ve snu Ti ujíždí autobus – kdy myslíš, že meškáš, co Ti odjíždí a ty nestíháš i když by jsi to stihnout chtěla? Jsi ve starém domě – možná se máš vrátit ke svým kořenům, k něčemu, co jsi opustila a dneska je to nově opraveno, máš tam i přátele, ale ještě Tě čeká boj – boj s drakem – možná ještě musíš něco překonat, než se do domu můžeš vrátit a v tom Ti pomáhá nějaký muž. Takže když to shrnu – možná se moc odhaluješ, máš pocit, že Ti něco ujíždí, vracíš se někam, co je sice staré, ale pořád funkční, dokonce upravené – čekají Tě tam přátelé, ale i boj o to, aby ses dostala zpět a v tom Ti pomáhá nějaký muž. Nejsi na to sama a vítězíš. smajlik

Helena 13.3.2006 17:31:21

novy

Dobrý den paní Jarmilo,
dnes jsem měla opravdu zvláštní sen.. odehrával se u nás doma v bytě. Vím, že mi nějaká stará žena, nejspíš čarodějnice spravila zub.. tamten mi vypadl a tak mi na jeho místo dala nový. Poté to samé chtěla udělat nějakému muži a zmínila se o mém zubu, že snad se to nezanítí nebo něco podobného.. v tom snu jsem spala a když jsem se probudila věděla jsem, že mám doma upíry.. došlo mi, že je zabíjí světlo a tak jsem odtáhla všechny závěsy..jasně jsem viděla, že už je bílý den.. ale pak za mnou přišel jeden upír, muž se šedými vlasy a chrupem typickým pro upíry, a řekl mi, že se teprve rozednívá..v tu chvíli jsem utekla na balkon a opravdu..teprve byly na obloze jen náznaky toho, že se rozdení.. vím, že jsem měla strašný strach, že mě dostanou.. zde sen zkončí.
Moc děkuji za výklad.

Reagovat

svitluny 13.3.2006 21:43:34

novy

Nějaká starší žena Ti pomáhá - dodává sebevědomí to je ten zpravený zub. Pomáhá i nějakému muži – také zvedat sebevědomí, ale o Tebe má strach, protože je kolem Tebe mnoho upírů – nemusejí sát zrovna krev, existují i energetičtí upíři a Ty jsou mnohdy horší, než ti knižní. Zkus se nad tím zamyslet, kdo Ti v Tvém blízkém okolí pomáhá a kdo naopak tzv. pije krev, nebo Ti ubírá energii a pak se může ten zub zanítit, jak o něm mluví ta čarodějnice ve snu, že se Ti energie neobnovi.

Sluníčko 13.3.2006 12:46:31

novy

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o vyložení mého snu. Zdálo se mi o tom, že jsem se koupala v nějaké řece, která byla velmi široká a zaujaly mě tam tři miniaturní mosty – byly kamenné, ale vůbec k ničemu nesloužily, protože byly asi půl metru široké a řeka byla široká tak, že jsem neviděla její konec, ale vím, že to nebylo moře. Řeka byla kalná, ale mě to v tu chvili vůbec nevadilo. Ani nevím, jestli jsem plavala nebo proč jsem tam byla, ale vím, že mě hodně zaujaly právě tyhle mosty, pořád jsem si je prohlížela. Byly vyrobené z kamenných dlažebních kostek, šedé barvy. Moc děkuji a přeji hezký den.

Reagovat

svitluny 13.3.2006 15:19:55

novy

Možná se budeš nad něčím rozhodovat - tři mosty - tři možné řešení, ale Tobě se zdá že nikam nevedou, že ta řeka ve snu je moc široká a kalná. Jak jsi na tom v citové oblasti? Kalná voda nesvědčí moc po pohodě a šedá barva také ne. Možná Tě čeká nějaké rozhodnutí, že se ocitneš v situaci, která nebude zrovna průzračná, ale kalná, jak ta řeka a Ty si prohlížíš ty mosty - rozhoduješ se, kam dál, ale prozatím východisko nevidíš - ty mosty se Ti zdají malé. Možná by jsi ráda něco přemostila, ale zatím si nejsi jista.

Jana 13.3.2006 12:42:12

novy

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o výklad mého dnešního snu. Zdálo se mi, že se dívám na svoje lýtko, kde byla velmi znatelná křečová žíla. Byla velmi silné zelené barvy a zaujalo mě to, že se jednalo žílu, která byla v podkolenní jamce rovná a od této jamky svírala pravý úhel a táhla se až skoro ke kotníku. Moc děkuji.

Reagovat

svitluny 13.3.2006 15:14:56

novy

Z čeho máš pocit, že máš křečové žíly? Možná Ti sen ukazuje Tvou sklíčenost, či přepracovanost. Možná by jsi měla pochopit pravdu a radovat se z pohybu, zelená barva je barvou naděje,ale také barvou jedu a ta mi k těm žílám přijde tak nějak jasnější, kdo Ti vlévá jed do žil a omezuje Tě v pohybu? Zkus se nad těmito otázkami zamyslet.

Helena 13.3.2006 07:44:05

novy

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o výklad mého snu, který se mi zdál ze soboty na neděli..
Zdálo se mi, že mám velice dobrou kamarádku, se kterou dělám úplně všechno.. dokonce i vím jak vypadala..podobala se jedné dívce, kterou znám jen z fotky z internetu. Zamilovala jsem se do ní.. a zdálo se, že i ona do mě.. jednou u nás spala, ale když jsem se probudila v mém pokoji nebyla a tak sem jí šla hledat a našla ji v ložnici rodičů, kde spala v objetí s mojí mamkou.. vím, že jí to mrzelo, že mě jakoby podvedla a já z toho byla též strašně zklamaná.. tady sen končí.. nevím jak si mám vyložit, že jsem byla zamilovaná zrovna do dívky. Předem děkuji za výklad.

Reagovat

svitluny 13.3.2006 14:42:58

novy

No ta kamarádka - možná, že miluješ dívku uvnitř v sobě, možná, že hledáš kamarádku, kterou nacházíš, ale odchází k Tvé matce, netouží ta malá dívenka v Tobě po matčině objetí? Možná to sen říká, že i když jsi dospělá, tak by jsi se ráda ještě přitulila k mámě, jako ta Tvá kamarádka ve snu. smajlik

Standa 11.3.2006 14:42:22

novy

Dobrý den Jarmilko,

zdálo se mi jak stojím u bílé dodávky a kolem šla černovlasá žena. Já tu ženu popadl na záda a unesl ji, bránila se, křičela a kousala mě do krku. Naložil jsem jí do dodávky a tam už se nesnažila utéct, sedla si a byla v klidu. Sedl jsem si vedle ní a dal jsem jí květiny (kopretiny). Pak jsem si sedl za volant a rozjel jsem se, jel jsem docela rychle na ulici nebyli lidé, ani auta, byla zcela prázdná. Přijel jsem na křižovatku, nebyly tam semafóry a nejezdila auta, i přesto jsem zastavil. Až za chvíli projelo kolem červené auto. Zajel jsem za roh a zastavil jsem u bílého domu, vzal jsem dívku do náručí. Nesl jsem jí do schodů a vešel do místosti, která byla prázdná, jen vymalovaná černou barvou, položil jsem jí na zem doprostřed a odešel se dívat z okna. Neotevřel jsem ho, díval jsem se přes sklo za ním byla černá zahrada, i květiny s květy byli černé, poté jsem se od okna otočil... najednou mě vzbudil budík

Děkuji za vyložení Jarmilko
smajlik

Reagovat

svitluny 11.3.2006 23:06:58

novy

Přijde mi, jako by jsi měl splín na duši, dívku unášíš proti její vůli, i když se pak nebrání a je obdarována kyticí - po kom tak toužíš, že jsi schopen i násilí? Bílé auto, to je nevinnost, čistota a v tom ji vezeš, jste na tu jízdu - cestu sami - žádné další auta, ani lidé - až na křižovatce příchuť erotiky a sexu, to je to červené auto, Ty jedeš dál - opět bílý dům - barva nevinosti - Ty dívku neseš domů, ale stejně nejsi šťastný, protože pokoj černý i pohled z okna a Ty vidíš vše černě. Možná, že získáš nějakou slečnu, ale i přes to, že ji máš, máš smutek v duši a vše vidíš černě. Bez radosti.

Standa 13.3.2006 12:47:31

novy

Je možné, že bych mohl být nešťastný kvůli té dívce?

svitluny 13.3.2006 14:32:43

novy

Možné to je, že i když ji získáš, dáš ji tu kytici - nabídneš přátelství, nabídneš domov - to je ten bílý dům, ale bohužel černý pokoj, tak Ti sluníčko do života nepřinese - jen smutek, černá barva je barva smutku.

Standa 13.3.2006 18:31:24

novy

To je nějaké zvláštní, protože já nemám žádné špatné úmysly s někým a jsem i docela šťastný, co se týče života.
Dnes se mi zdál další sen. Také docela ponurý, ale pořád nemohu přijít na to proč smajlik .
Zdálo se mi o tom jak jsem měl svázané ruce a seděl jsem na zemi na ulici a kolem mě chodili lidé a já lezl po kolenou, opíral jsem se o ty ruce a prosil je, aby mě rozvázali. Ignorovali mě, strkali do mě a já plakal. Po chvíli jsem byl v lese, úplně sám. Byly tam velmi krásné stromy, vysoké a silné. S údivem jsem je pozoroval a díval se do jejich koruny. Pořád jsem se procházel, ani nevím co bylo na zemi, protože jsem se díval pořád nahoru.
Děkuji za vyložení snu Jarmilko.

Jen jsem chtěl dodat, že domů se vracím za 3 dny, ale nepočítám s tím, že bych si vodil do bytu nějakou ženu. Je to možná mé přání že? Protože bych si hodně přál, aby ta má kamarádka byla u mě, i jsem nad tím mockrát přemýšlel, ale to je ještě za horama. Hodně si povídáme, už i ona chodí za mnou si povídat a nemusím furt já za ní. Ale stejně většinou probíráme práci smajlik , ale chová se lépe než předtím smajlik.
Děkuji

svitluny 13.3.2006 19:44:42

novy

Stando,
Ten sen nebyl o ubližování. Ty jsi té ženě neubližoval, jen ji násilně chtěl řídit život, ona se napřed bránila, ale pak s Tebou v tom autě jela, jen chybělo to štěstí, jak jsem psala.

K tomu poslednímu snu - možná, že si připadáš, že máš svázané ruce, cítíš se osaměle, chodí kolem Tebe lidé, ale Ty si musíš pomoci sám. Pak jsi v lese – les dává sílu a Ty se díváš do korun stromů, díváš se na horu, možná trošku hlava v oblacích, ale zase se díváš dopředu, ne zpět, máš pohled otočen do korun stromů, ne do země.
smajlik

Nicol 11.3.2006 13:05:00

novy

Dobrý den,
zdálo se mi, že jsem byla na Jamaice u nějaké černošké rodiny, měli hodně dětí (snad 5). Bydleli v domečku na pláži, já s nimi. Najednou se na moři začaly zvedat vlny, pořád se vtětšovali až zatopily ten dům, vylezli jsme všichli do druhého patra a já z okna sledovala ty vlny, pozorovala jsem je dlouho a dívala jsems e jak šplouchají do domu (to byla ve snu nejdelší část a pořád se v tom snu o těch vlnách mluvilo). Pak to ustalo a my jsme vylezli z domu ven. Rodina stála naproti mě, jako kdyby se fotili, stáli vedle sebe a malé děti před nimi. Ntednou tomu otci koukal z kalhot obrovský penis (mohl ho mít až na zem smajlik ) ..
Poté jsem se probudila, ale ten sen byl vlastně celý těch vlnách.
Děkuji za vyložení snu

Reagovat

svitluny 11.3.2006 13:57:35

novy

Řekla bych, že sen může ukazovat Tvou touhu po rodině, Tvé city a emoce – jsi jich plná – to jsou ty vlny v tom snu – jdou až do druhého patra domku - dvojka je o rozhodnutí, možná se rozhoduješ v citech, vidíš rodinu a vidíš i mužský úd – možná Tvá touha po muži, po potenciálním otci Tvých budoucích dětí. smajlik

Lucka 10.3.2006 12:18:18

novy

Pěkný den paní Jarmilko!

Prosila bych Vás o vyložení mého snu:

zdálo se mi, že jsem se najednou ocitla spolu s nějakými lidmi pod malým prudkým svahem, v něm byly sem tam díry ze kterých se kouřilo a ti lidé na ty díry házely pytle s odpadky. Tak nějak jsem pochopila, že se jedná o nějakou sopečnou činost. Najednou jsem se otočila a v dáli viděla jak hoří poslední patro nějakého paneláku na sídlišti. Běžela jsem tam spolu se svou matkou (najednou se tam objevilasmajlik abych se na to podívala, co se stalo. Běžely jsme přes travnatou pláň na které byly sem tam postavené paneláky. Bylo moc krásně - zapadající slunce, tak travnatá pláň byla žlutozelená...jako nějaká savana. Vzduchem lítaly ohnivé kotouče, které plivala ta soptící hora (tu jsem ale neviděla). Doběhly jsme tam a zjistily že je "to v pořádku", ten oheň.
V průběhu jsem tak nějak pochopila, že jsme v Pardubicích (nikdy jsem tam nebyla, nevím, jak to tam vypadá). Najednou střih a stála jsem o kus dál na té pláni společně se svým bratrancem, kolem byli lidé, kteří se procházeli, pouštěli draky, hráli si...prostě takové pohodové podzimní odpoledne. V dáli svítilo zapadající slunce a byly tam i hory. Já jsem bratranci říkala, jak jsou ty Pardubice krásný kraj, ale jemu se moc nelíbily ty hory v dáli. Stáli jsme tedy na té pláni a pak jsme si začali pinkat míčem s nějakými lidmi. Stáli jsme v kruhu, docela daleko od sebe. A jen namátkou jsem věděla, že je tam i ON (který se mi líbí, ve skutečnosti smajlik a jeho přátelé. Pinkali jsme si tedy s NÍM a jeho přáteli a najednou někdo vykřikl a všichni jsme běželi podívat se co se stalo - všichni lidé se seskupili kolem jakési "studánky", kterých tam bylo vícero, v řadě. Z té studánky vytékala láva. Hned vedle byla další studánka a v té už byla chladivá voda. Na dno jsem neviděla, ale kolem té studánky a i v ní byly nádherné drahé kameny, barevné a blyštivé. Plně si vybavuji ten pocit jak jsem rukama prohledávala jemný písek na dně a tahala ven ty barevné kameny....

Děkuji za víklad, mějte se hezky!

Reagovat

svitluny 10.3.2006 17:19:39

novy

Jsi pod prudkým svahem – možná Tě čeká výstup, ale je to svah sopky, lidé pomoci odpadků se snaží ucpat díry, ty najednou vidíš s matkou oheň – kde se Ti zdá, že se zapaluje oheň? Oheň vášní? Napřed máš strach – utíkáš tam, ale nic to není.
Pak louka, pinkáte si s míčem – je vám fajn, všem jste hraví, kamarádští. Řekla bych pohoda a Ty tam vidíš svůj idol, ale zatím jen vidíš, nejdeš k němu, jen si s ním pinkáš – pohráváš. A opět studny – v jedné žár ohně a lávy - jako žár srdce, v druhé ochlazující studená voda – oheň a voda - žár a cit – a ten přináší i poklady, to jsou ty drahokamy, co jsi vytahovala z písku. Možná Tě čeká období plné hojnosti, hravosti, vášní i citů.
smajlik

Karin 10.3.2006 11:51:55

novy

A ještě bych se chtěla zeptat na jeden sen. Nevím proč, ale teď se mi dva dny za sebou zdálo o tom mém kamarádovi, který se mi líbí. Zdálo se mi, že mi někdo volá na mobil, bylo to nějaké číslo, které jsem tam neměla, a tak jsem to ani nechtěla zvednout, ale nakonec jsem to zvedla.Byl to právě on, ale to já ještě nevěděla, nepředstavil se mi, řekla jen ahoj Karin a chtěl se mnou někam jít, dával mi najevo, že má o mě zájem. Já nechápala, chtěla, abych šla ven a já, že dobře, ale že se musím obléci a že nějak pořád nevím, kdo mi to volá. A on, že to je přeci on, a řekl své jméno a já byla hrozně překvapená a on pořád, tak jestli teda přijdu, že můžem zahrát třeba karty u něj nebo se jít projít a že mi půjde naproti, tak já, že jo, uložila jsem si jeho číslo do paměti telefonu a šla jsem se oblékat, zajímavé bylo, že já jsem si oblékla džíny, tričko svetr jak by mrzlo a vyšla jsem tedy z baráku, vyjdu do uličky a už ho vidím, jak mě vyhlíží, jak vykukuje zpoza verandy, má na hlavě kapuci a zapíná si zip od hnědé kožené bundy, narychlo zamyká a spěchá ke mě, jako by hořelo. A hned ahoj a tak a snažil se mě balit, já tam pak stála v těch džínech a svetru a on najednou jen v bílém tílku a modrých kraťasech. ASluníčko sice svítilo, ale nechápu to.Dřepěla jsem u kanálu vedle popelnice a házela jsem do něj kamínek a on mě pozoroval a o něčem jsem se s ním bavila a on se pořád usmíval a hrozně mu na mě záleželo.Ukecával mě, ať s ním někam jdu, tak jsem nakonec šla k němu, asi na ty karty.Hrozně se snažil bát se mnou, jako bych byla životně důležitý vzduch, který dýchá. To nechápu, protože ve skutečnosti jsme pouhými přáteli.Asi už nechtěl být sám, a on se ozval sám od sebe a ani nevím, od koho měl mé číslo.Tady v tom snu se mi právě i nějaké číslo objevilo, byly tam nějaké čísla jako 0, 7, 5 a v tom druhém snu se i taky objevilo jeho číslo, protože jsem držela v ruce jeho mobil a chtěla jsem jen někoho prozvonit a viděla jsem tam jeho číslo, něco jako 734 atd. Tak nevím, proč se mi ta telefonní čísla zjevují. Ony se mi objeví celé, ale jási to poprobuzení nepamatuji všechna ta čísla tak, jak šly. Ve snu si je vždy někam zapíšu a uložím do mobilu, ale jinak....

Reagovat

svitluny 10.3.2006 17:05:49

novy

Sen ukazuje, že by to mohl být více než kamarád, že by zde mohla být i láska a jak sama píšeš, jsi pro něj hodně důležitá. K těm číslům - 0 je karta blázna - karta nového začátku, 7 to ukazuje, že by to mohla být Tvá cesta a 5 na závěr - Velekněz by to mohl spečetit i obřadem. Čísla napovídají, že by tady mohlo jít o vážnou známost.

Ty další čísla když vezmu 7 jako vůz - opět jakou Tvou cestu, na které jsi Ty jako ta 3 císařovna - matka plodnosti a na závěr 4 co by císař, co tomu dá řád a pořádek. Když přiřadím tyto čísla ke kartám, tak i ty mluví tak, že by jste mohli být daleko víc, než jen kamarádi. smajlik

Karin 10.3.2006 11:39:09

novy

Dobrý den,
poprosila bych Vás o výklad jednoho z mých snů.Dnes se mi zdál takový divný sen, že jsem šla k tomu kamarádovi, který se mi líbí a co vždycky opravoval ten baráček. Šla jsem k němu a ani nevím, co jsem po něm chtěla a tak jsem otevřela branku a zazvonila tam, ale za mnou akorát šli k němu nějací dva kámoši - v maskách. Já zazmatkovala, protože jsem si s ním chtěla jenom tak pokecat a zaflirtovat, a teď ti kámoši, tak jsem už musela jít k verandě, abych se neztrapnila a zazvonila jsem na zvonek a oni, co že potřebuji a já, že se potřebuji ho, toho kámoše, jen na něco zeptat. On otevřel a vedle něj zase stáli nějací jeho další dva kámoši v maskách, v takových škraboškách, co se na ples používají. Omlouval se, že tady mají zrovna takový večírek a ptal se, co potřebuji. Já teď nevěděla, kde mi hlav stojí, nejdříve jsem byl vyděšená z toho, že by si mohli jeho kamarádi všimnout, že se mi líbí a že ho tam jdu balit, a teď takový šok v těch maskách. On ale masku neměl, měl pouze dlouhé vlasy - nějakou paruku, ale všichni u něj a okolo něj masky měli. To mi připadá docela divné, já ani on masky nemáme a ti jeho kamarádi...
Ptal se mě tedy, co potřebuji a mě v tom zmatku nenapadlo nic jiného než že jsem se podívala k plotu a uviděla tam dvě metly, jedna byla skoro uplně nová a ta druhá už opotřebovaná, měla polámané ty stonky a zkrácené, a tak jsem mu řekla, protože jsem tam už jednou půjčit metlu si byla, jestli bych si ještě jednou nemohla tedy tu metlu půjčit, byly to takové ty metly z té slámy nebo čeho to bývá. A on, že jo, ale že má jen ty dvě, jedna už moc neslouží a jestli, tak at si jednu klidně půjčím, tak jsem si půjčila jednu, myslím že tu v dobrém stavu a řekla jsem mu, že to mám na sníh, venku bylopravdu sníh a já ho tím zametala. A nějak jsem to zametala kolem jeho baráku. To nechápu. Co by to mohlo znamenat? Děkuji

Reagovat

svitluny 10.3.2006 16:48:53

novy

K té první části - rozhodla jsi se k němu jít – on je bez masky, stejně, jako Ty – jste k sobě upřímní, naproti kamarádům, kteří masky nosí. V životě teď mnoho lidí se skrývá za různé masky a tak mohou i jeho kamarádi. On má dlouhé vlasy, což značí, že si bude věřit, jen Ty si nejistá – bojíš se ztrapnění , tak jej žádáš o metlu, kterou vidíš – má tam dvě – možný výběr – jedna je stará a opotřebovaná, ale ta druhá skoro nová a Ty si vybíráš ji a jak se říká, nová metla, dobře mete, tak i Ty jsi udělala kolečko kolem jeho baráku. Možná Vás čeká něco společného, jen si ještě musíte k sobě tu cestičku odmést, na to jsi tam měla ty dvě metly – možnost volby. smajlik

Standa 10.3.2006 10:39:33

novy

Hezké dopoledne,
Zdál se mi sen, že jsem byl ve svém bytě a na zemi v kuchyni ležel had, nejdřívě byl malý, ale rychle se zvětšil, trvalo to pár vteřin a byl obrovský. Nebyl vůbec zlý, ani nesyčel, jen klidně ležel, ani jsem neměl strach.

Děkuji za vyložení smajlik

Reagovat

svitluny 10.3.2006 15:23:08

novy

Had je sexualita - máš jej v kuchyni, jako by Ti přicházela do domova - je velký, syčí, ale nebojíš se, ale pozor - had byl také nástrojem hříchů, když podával Evě jablko poznání, takže i tak se na něj můžeš dívat. smajlik

Velerie 10.3.2006 09:03:03
Velerie (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,

nedávno se mi zdál takový zvláštní sen. Zabloudila jsem v Prokopském údolí. I přesto, že už jsme to tam kolikrát prošla, tak jsem tentokrát našla zvláštní cestu po které jsem se vydala. Najedou začalo pršet, pršelo čímdál víc a já viděla mnohem méně... bloudila jsem nějakou dobu až jsem dorazila na autobusovou zastávku (tam už jsem to znala), stál tam nějaký kluk, taky pěkně promočený - nevím jak vypadal, ale vím, že můj přítel to nebyl. Nevím ani jak se to stalo, ale začal mě líbat, ani nevím proč, prostě jsme stáli v dešti a líbali se. Pak jsem se probudila - zazvonil mi budík.
Je to takový sen takřka s happy endem, jak ve filmu, ale já mu vůbec nerozumím. Předem moc děkuji za nějaký výklad.

Vel

Reagovat

svitluny 10.3.2006 15:26:10

novy

Zabloudila si v prostředím, které dobře znáš - možná, že zabloudíš ve svých citech - ten déšť to jsou emoce - možná se objeví někdo nový, tak jako ta nová cesta i nový kluk ve snu. smajlik

Andre 9.3.2006 16:22:26

novy

dnes se mi zdál sen jak jdu ke kostelu tam vidím na zemi jednu bán, která byla na veži. jak jsem se přibližoval blíže ke kostelu tak na zem spadla beděná kopule.

Reagovat

svitluny 9.3.2006 19:43:35

novy

Asi se děje něco v Tvém okolí s čím ten pán nahoře nesouhlasí a proto jsi viděl ve snu, to co jsi viděl. smajlik

Standa 7.3.2006 21:21:04

novy

Zdál se mi takový zvláštní sen, byl plný krásných pocitů , ale přitom pro mě nelogický Byl jsem mezi včelami, vím, že mi seděli všude po tělě a některé mě o štípaly, ale přecházel jsem to s chladnou hlavou. Byly tam 3 úly, se kterých včely létaly, bylo mi mezi nimi dobře, ale přitom jsem byl zvědavý si na jednu z včeliček sáhnout, nešlo to, ani jednu jsem nevzal do ruky, vždy se mi nějak vyvlékla.

Děkuji za vyložení Jarmilko

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon