Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

Pavlína 13.7.2006 15:27:09
Pavlina (tečka) sipova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Krásné odpoledne přeji paní Jarmilko,chtěla bych se zeptat na výklad snu který se zdál manželovo mamince.Zdálo se jí že se setkala se svým bratrem a hodně se s ním pohádala a vzbudila se z toho snu spocená.Tohoto bratra viděla naposledy před 9 lety na pohřbu tatínka a od té domy už ne.Předem děkuji za vaši odpověď a přeji sluníčko v dušičce. smajlik

Reagovat

svitluny 13.7.2006 16:11:14

novy

Asi se na sebe jejich duše hněvají, proto ta hádka ve snu - 9 let je dlouhá doba, co se neviděli, možná by byla na čase návštěva. smajlik

Marky 13.7.2006 14:12:51

novy

Dobrý den

dneska se mi zdál zvláštní sen.Byla u mě návštěva za zahraniči - moje oblíbená zahraniční skupina z období puberty.Se svými rodinami.Nějaký můj kamarád(nevím kdo to byl)jim vysvětlovat, že mám dneska svátek,a co to je a že se to u nás slaví..

Markéta smajlik

Reagovat

svitluny 13.7.2006 23:11:20

novy

Sen poukazoval, že máš dneska svátek, takže by sis měla dnešní den ještě užít a ta skupina z mládí - možná nějaké překvapení s příchutí nostalgie. smajlik

Květinka 12.7.2006 22:40:26

novy

Dobrý večer paní Jarmilko, můžete mi vyložit další sny? Zdálo se mi, že jsem byla na parkovišti a vhodila jsem do parkovacího automatu dvacetikorunu. Z automatu najednou vypadlo strašně moc peněz - Eura, pak jsem hodila druhou dvacku a to samé a viděla jsem, jak jsem získala z automatu moc Eur a taky knihy (to je divné ). smajlik Další sen byl o tom, že jsem se viděla plout na lodi a byly tam týmy lidí, které měly soupeřit. Náš vedoucí týmu byl můj známý, který na chvíli odešel a řekl nám, že si máme připravit kulturní program. A my nacvičovali písničku. smajlik Pak tu byl další sen, krátký, kde jsem v pozadí viděla svého známeho, který mě pozoroval a cítila jsem touhu být s ním a z něj něco vyzařovalo. A poslední sen: jen jsem se viděla s tím známým a on mě chytil za ruku. Já jsem byla krapet překvapena, ale mile, podívala jsem se na ty naše ruce a pevně jsme je sevřeli a někam šli. Děkuji za výklad, je toho více. smajlik

Reagovat

svitluny 14.7.2006 14:32:29

novy

První sen, jako by ukazoval, že dostáváš odměnu za něco, co jsi vykonala a to ne jen finanční, ale i duchovní – to jsou ty knihy, co by sis měla číst. Druhý sen ukazuje o konkurenci – soutěživosti, což je v dnešní době zcela běžné – vyhrává jen nejlepší a nemusí to být jedinec, ale i společnost. V třetí části nalézáš ve známém spřízněnou duši a proto s ním na závěr snu odcházíš ruku v ruce – jako splynutí duší. smajlik

věra 12.7.2006 19:53:46

novy

Pěkný večer. Dnes bych poprosila o výklad snu mého kamaráda. Nejdříve to byl útržek o vracích aut na dvoře jejich rodinného domku. Nevadilo mu, že tam jsou. Začal přemýšlet, zda se mu nějaká součástka nebude hodit, ale nebylo tomu tak. Poté vozí kočárek se svým dítětem - chlapcem, čemuž byl rád, ale zase mu vrtalo hlavou jak je to možné, když o tom devět měsíců nikdo nemluvil, zda je to vůbec jeho. Cítil přítomnost nějaké ženy, ale neví kdo to byl - je svobodný. smajlik
Za sebe bych chtěla poprosit, psala jsem Vám dva meily, ale zatím bez odpovědi. Byly doručeny? Měla bych zájem o Vaši nabídku z předcházejícího výkladu.Děkuji

Reagovat

svitluny 12.7.2006 20:37:52

novy

Odpovídala jsem na oba meily - asi chyba v systému - rozbor udělám potřebuji datum narození.

svitluny 12.7.2006 20:41:36

novy

vraky na dvoře - něco, co by měl ze života odstranit - myslí si, že to upotřebí, ale opak je pravdou. To dítě v kočárku - ten malý hošík - může to být nová příležitost, šance, co mu přijde, když to bude nejméně čekat - nemusí být jeho, ale může se o ni postarat a ta přítomnost ženy ve vzduchu - možná, že nastává příhodna doba, aby mu vstoupila žena do života - zatím ji cítí, za čas se může i zhmotnit. smajlik

věra 13.7.2006 13:13:04

novy

Jiné zprávy mi docházejí, takže to bude v kontaktu jen mezi námi. Zavolám Vám o víkendu na na mobil. Zdravím

svitluny 13.7.2006 15:47:41

novy

To je opravdu divné, protože s ostatními komunikuji i po meilu bez problémů.

Ivča 12.7.2006 12:15:45

novy

Milá paní Jarmilko,

Z mých snu si vštšinou pamatuji pouze zablesky, ovšem tenhle sen si pamatuji celý, protože se mi často vrací.
Vidím se, jak velmi spoře oblečena, jdu lesem. Je noc, nebo večer a sněží. Mám na sobě jen bílou košilku z plátna a mám vlasy až po pas (skutečnosti mám krátké). Jdu na boso, v ruce nesu velkou kytici z nichž si vybavuju pouze květ tmavě červené růže(asi, protože ji mám ze všech květin nejraději)a květ kopretiny. Projdu tím lesem a dojdu na hřibtov. Tam se právě děje pohřeb. Stoupnu si mezi ty lidi. Ti si mě absolutně nevšímají, bez reakce přejdou i to, že jsem téměř nahá.
Zeptám se vedle mě stojící paní:,,Kdo to zemřel?".
Paní mi odpoví:,,Byl zmařen mladý nevinný život jedné dívky...".
Skončí obřad a všichni začnou do hrobu házet kvetiny a postupně odejdou. Já tam zbydu jako poslední. Vezmu tu růži, co mám v ruce a hodím ji do hrobu. Když se do něj podívám, vidím dívčino tělo ale nevidím ji do obličeje... pak se probudím...

Reagovat

svitluny 12.7.2006 16:00:20

novy

Může to být výjev z Tvé minulosti - z Tvéhpo minulého života, také možné varování, ať si na sebe dáváš pozor, že život je to nejcenější, co máš.

N1kuška 12.7.2006 09:27:04

novy

Pekné dobré ránko smajlik
Chcela by som poprosiť o výklad týchto dvoch snov v prvom zase figurovali tie papagáje smajlik
1-Som stála v mojej izbe a otvoreným oknomm vlietavali postupne farebné krásne papagáje jeden za druhým a potom poletovali po izbe tentokrát som mala v sebe pozitívny pocit ...prekvapenia...asi tak že "jej papagaje,ako sa tu uzali"? smajlik
2-sen sa mi sníval túto noc....videla som padať hviezdu ktorá uplne žiarila a pametám si dokonca 3želania,ktore som si priala bol to tiež vyslovene dobrý pocit smajlik
Dakujem

Reagovat

svitluny 12.7.2006 16:12:30

novy

papoušci - máš z nich radost - možná zprávy, které potěší.

ta padající hvězda a tří přání - třeba se vyplni smajlik

Mia 11.7.2006 20:46:17

novy

Dobrý den, včera se mi zdál krásný sen a moc by mě zajímalo, co znamená. Byla jsem s celou školou na nějakém představení a byl tam i kluk, co se mi už dlouho moc líbí. O přestávce sem si šla koupit pití. Nesla jsem v podpaží láhev dobré vody, tu dvoulitrovou, a v každě ruce kelímek horké čokolády. Najednou mi ta voda vypadla a když jsem se pro ni chtěla sehnout, podal mi ji ten kluk, co se mi líbí. Poděkovala sem a šla si sednout. Pak během představení jsem šla na záchod a prošla jsem kolem řady, kde seděl on. TAky se zvednul a šel na záchod a v chodbě vedoucí na ty záchody mě dohonil a chytil za ruku. Otočil si mě k sobě a políbil mě. Chvíli jsme se líbali a pak se vrátili na místa. Už sem se na něj ani nepodívala. Když představení skončilo, čekal na mě před vchodem do divadla. Pak jsem se probudila:-(.........
Děkuju za vyložení smajlik

Reagovat

svitluny 11.7.2006 21:16:16

novy

Sen o lásce a Tvé touze po někom, kdo je Ti blízky, takže teď jen proměnit sen v realitu a bude vše dokonalé. smajlik

Květinka 11.7.2006 20:33:58

novy

Dobrý večer paní Jarmilko. Můžete mi vyložit dva sny, zdály se mi dvě noci po sobě. První z nich byl o tom, že jsem viděla, jak jsem ztratila své cestovní doklady. To je vše. A ten druhý - viděla jsem se, jak jsem jela ve výtahu a ten se mnou spadl a já byla celá polámaná. Děkuji. Byly to takové hodně stručné sny. smajlik

Reagovat

svitluny 11.7.2006 21:14:40

novy

Ztracíš doklady - možná, že si připadáš, že ztrácíš identitu a ten výtah - padáš s ním a jsi polámaná - možná jdeš špatným směrem a sen Tě varuje, ať si dáváš pozor a zapřemýšlíš co od života chceš a co od něj skutečně dostáváš...

Hana Vichová 11.7.2006 14:04:35
Vichová (tečka) H (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Moc Vás zdravím paní Jarmilko,

Úvodem bych chtěla říct, že jsem ještě nedávno měla svou nejlepší kamarádku. Prostě byla mezi náma naprostá důvěra a nebyl mezi námi žádný problém. Ona za čas mou důvěru podkopla, ublížila mi tak moc, že ji prostě neznám. A už ani znát nechci.

Včera se mi zdálo, že jsem dostala na svůj telefon zprávu o ní. Stálo tam: Hani, prosímtě pusť si ráno v 6 hodin 11.7.2006 rádio a nalaď si ho na ...., a to jsem luštila a nevyluštila. Takže jaká to byla stanice nevím. Pod tím bylo ještě napsáno: A to je to, co jsem ti chtěla říct. Když jsem se probudila, tak jsem opravdu uvažovala, jestli to byl jenom sen.

Moc Vás prosím o cokoli o mém snu. Děkuji mockrát smajlik

Reagovat

svitluny 11.7.2006 17:35:46

novy

Měla sis to radio pustit a jedno jakou stanici - ta informace by přišla ať už mluveným slovem, nebo písní, škoda, třeba další sen řekne víc....

Liluška 11.7.2006 11:01:44

novy

Dobrý den Jarmilko... smajlik
včera se mi zdál sen, kde jsem byla u nás doma, a konala jsem nějakou párty pro bývalé deváťáky, když jsem vyšla z domu, na severní straně seděl hlouček lidí, kde byla moje třírní učitekla s pár dětmi a jedním klukem, se kterým máme takový zlváštní vztah. Najednou jsem zamnou uslyšela kroky, otočila jsem se, a tam stál ten kluk, akorát byl v obličeji starší a trošku silnější, nezdálo se mi divné, že šel zamnou, ale seděl i v tom hloučku, šla jsem dál, když jsem došla až za náš dům, byl pořád zamnou, otočil si mě k sobě čelem a přitiskl, v tu chvíli sem cítila, že to vlasně není on, že je to nějaký muž, který se na mě sápe. odtrhla jsem se a šla pryč, když jsem znova procházela okolo toho hloučku, ON se na mě díval a v očích měl smutek a zklamání, cítíla jsem strasnšý zklamání. Šla jsem ale dál, hledat kamarádky, do pole. šla jsem až na konec ale nikde nebyly. vracela jsem se, ale najednou jsem slyšela helikoptéru, rychle jsem si lehla do toho obilí, schoulila se do klubíčka a klepala se strachy. v té helikoptéře jsem viděla toho chlápka, co se na mě předtím tak moc sápal. smajlik když se trochu pootočil, rychle jsem se zvedla a utíkala k nám na zahradu za ostatnímy. tam mě odchytil nějaký člověk a vzal mě za ruku a odvedl tam na to místo, kde předtím seděla učitelka s Davidem a spol., sedla jsem si tam a okolo mě se nahrnulo spousty lidí a dětí, ta osoba mi položila otázku "co si myslíš o dětství", začala jsem tedy povídat i když mi to přišlo divné, co tam dělám, povídala jsem, a okolo prošel David-pohled měl znova zkalamaný, dívala jsem se na něj, až mi tekly slzy.. smajlik pak jsem se probudila..
děkuji za výklad mého snu

Reagovat

svitluny 11.7.2006 21:58:22

novy

Sen ukazuje Tvé loučení se školou a ten, kdo je Ti dneska jako spolužák blízký, se Ti časem odcizí a bude z něj ten cizí muž, a Tobě zbudou jen vzpomínky na školu, spolužáky s troškou nostalgie a slzou v oku.

Katka 10.7.2006 09:13:45

novy

Milá Jarmilko,

chtěla bych Vám nejprve moc poděkovat za to, že jste, a že tolika lidem stíháte vykládat sny a tudíž poodhalit něco o nich samých.

A k mému snu, respektive snům. Přiznám se, že nebyly zrovna příjemné. Nejprve se mi zdálo, že jsem si vyndávala kontaktní čočky a uviděla jsem, jak mám něco s okem. Rohovka byla poškozená, hodně ošklivě, proto jsem volala na oční, ale nemohla jsem se dovolat. Sluchátko jsem tedy položila, ale slyšela jsem něčí hlas, který mi říkal, ať to určitě ještě zkusím, že musím být trpělivá, že nemají vždy čas, aby zvedli telefon.
Pak se v mém bytě zničehonic ocitli tři muži, kteří mě měli asi jako rukojmí a vyhrožovali, že mě zabijí. Zpočátku jsem z nich měla velký strach, jeden se mnou zůstal pokoji a držel v ruce nůž. Pak někam odešel a já jsem se vrhla k telefonu a volala jsem mamce, aby mi pomohla, ale ta odmítla se tím zabývat, bohužel důvod si nepamatuju. Stála jsem pořád u telefonu, když vtom se ten muž vrátil a já jsem na něj zakřičela, že zavolám policii. On se na mě pořád jen díval, nic neudělal, ani já ne, jen jsme si koukali do očí. Pak jsem se podívala z okna a uviděla jsem svou sestru, jak jde domů a zaradovala jsem se, protože jsem věděla, že mě zachrání. A opravdu, vešla dovnitř a začala na ty muže řvát, ať okamžitě vypadnou.
Pak jsem byla v nějakém domě s mužem, který ve snu vystupoval jako můj snoubenec, povídali jsme si a měli jsme se převléci do svatebních šatů. Moji rodiče na nás čekali o patro níž. Dostali jsme nápad, že uděláme legraci a schovali jsme se jim. Já jsem byla ukrytá v obřadní síni, hrála tam už i hudba a já jsem byla za dveřmi. Pak jsem slyšela, jak nás naši hledají, mamka vběhla do místnosti, kde jsem byla já a našla mě. Vynadala mi, co to vyvádíme a ať se okamžitě obléknu. Vyšla jsem ven už ve svatebních bílých šatech a hledali jsme ještě ženicha. Byl schovaný v nějaké komoře, našel ho táta. Vybavuju si, že mě upoutalo, že můj partner měl na sobě červeno-oranžovou košili. Vyšel z komory ven a šel se také obléci do svatebního.

Předem Vám děkuji za výklad a mějte se hezky.

Reagovat

svitluny 11.7.2006 21:47:46

novy

K Tvému snu – možná Ti spadly růžové klapky z očí a to co vidíš, se Ti nemusí tak líbit a pomoc nemusí být vždy na blízko – to je i odmítnutí Tvé matky, možná tím, že už jsi dospělá a měla by sis za svůj život odpovídat sama, ale je tu ještě sestra a ta pomůže – závěr svatba – závazek co Tě čeká – Tvůj snoubenec v červenooranžovém oblečení. Barvy vášně a sexuality. smajlik

Veronika 10.7.2006 07:51:10

novy

Dobrý den, prosím o vyložení mých následujících snů: Zdálo se mi, že jsem byla se svým přítelem v nějaké místnosti. Ani nevím, jak jsme se tam dostali ani co jsme tam dělali. Přítel po mě chtěl, abych mu vložila peníze na účet. Já jsem šla, sice jsem se myslím dvakrát vrátila. Poprvé nevím proč, a po druhé pro ty peníze. (V tom snu jsem je ale stejně neviděla). Potom jsem se najednou ocitla doma. Pořád jsem měla v hlavě to, že musím jít do té banky a že na mě přítel čeká. Ale ať jsem dělala co jsem dělala, pořád jsem se nemohla z domu „vyhrabat“. Po nějaké době se mi to konečně podařilo. Po cestě jsem potkala mamku, šla víceméně za mnou. Chvíli jsme se bavily tak, že já jsem byla kousek před ní a ona za mnou, ale potom jsme šly vedle sebe. Já jsem tlačila před sebou nákupní vozík, ani nevím, kde jsem ho vzala. Po chvilce jsem se zarazila, uvědomila jsem si, že musím jít do banky a ne do obchodu, a že ten vozík mám vlastně zbytečně. Řekla jsem mamce, ať si ho veme. Potom jsem se zase ocitla doma. Úplně jsem se vyděsila, když jsem si uvědomila, že jsem se vrátila domů, aniž bych šla do té banky. Dívala jsem se na hodinky, bylo sedm hodin, v bance měli do pěti. Takže bych to nestihla. Chtělo se mi brečet. Cítila jsem se hrozně. Přitom jsem věděla, že přítel na mě pořád čeká. Proto jsem mu hned zavolala. Špatně jsem ho ale slyšela. Vím, že jsem se mu omlouvala, že jsem tam nešla, že jsem blbá, trochu jsem i brečela, ptala jsem se, jestli se na mě zlobí, ale špatně se mi mluvilo, měla jsem stažený krk a mluvila jsem, jako bych byla nachlazená – tedy spíš jsem nemluvila. Nevím, jak ten hovor skončil. Potom jsem se ocitla v ložnici u okna. Viděla jsem přes něj přítele na takovém podivném vozítku. Někam na něm jel, díval se na mě, zamával mi, i já jemu, a pak odjel – bylo to na sídlišti, tak odjel za paneláky. Já jsem honem utíkala do vedlejšího pokoje, jestli ho neuvidím odtud, ale už jsem ho neviděla. Byla jsem hodně smutná, chtělo se mi brečet. Nevěděla jsem, co si o tom mám myslet, byla jsem z toho docela zmatená. V podvědomí jsem měla, jestli to náhodou není rozchod…. Najednou jsem byla v kuchyni, kde byla mamka, brácha a tušila jsem tam i jeho holku. Brácha na mě hned ať vykládám – věděla jsem, že myslí co se stalo s přítelem. Začala jsem jim to říkat, brácha později přestal poslouchat, s někým se tam bavil, tak jsem to říkala mamce.
V dalším snu jsem vešla s přítelem do jednoho drahého obchodu. Přítel se tam posadil na židli, tvářil se tam hodně nadšeně, připomínal mi malé dítě, když se těší na oblíbenou hračku. Byla tam i starší prodavačka v elegantní hnědé košili, která nám ukazovala krásnou hnědou kabelku, jako že mi ji má přítel koupit. Já jsem jí řekla, že je opravdu moc hezká, ale je hnědá – já hnědou barvu nemám ráda. Ona mi řekla, že hnědou taky nemá ráda a stejně ji nosí.
V dalším snu jsem mezi věcmi, nejspíš v tašce, našla peníze, 1000,- Kč, byla jsem fakt ráda, hodilo se mi to. Prohrabávala jsem se věcmi dál a našla jsem ještě další, byla tam papírová dvacka, nějaké kovové peníze, měla jsem z toho radost.
V dalším snu jsem vběhla do koupelny, nevím, kde to bylo, překvapila jsem tam kámošku, která tam byla nahá. Nenápadně jsem se na ni podívala. Viděla jsem jí jedno prso. Říkala jsem si, že má teda prsa menší než já a navíc já je mám přece jenom hezčí. Ptala se mě, jestli jsem něco viděla, já jsem jí zalhala, že ne. Pak říkala, že bude muset říct mému příteli, že se kolikrát v koupelně zapomene zavřít. Nějak jsem vytušila, že jsme někde na nějaké společné akci společně i s jejím přítelem, který se tam myslím i mihnul.

Předem moc děkuji za vyložení a přeji hezký den!

Reagovat

svitluny 11.7.2006 21:06:20

novy

K té první části – může sen upozorňovat na Tvou nespolehlivost – něco slíbíš a neobdržíš a to může vést až k rozchodu s přítelem a pak Ti z toho bude smutno.
Druhý sen ukazuje, že přítel pracuje na Tvé osobnosti – to je ta taška, co Ti chce koupit – rád by Tě viděl stojící nohama na zemi - proto ta hnědá barva, ale Tobě se to nelíbí, ale nejsi sama, i prodavačka by ráda lítala hlavou v oblacích, ale také nosí hnědou tašku, takže stojí pevně nohama na zemi.
Nalézáš peníze . jsi odměňována a máš z toho radost – kamarádka je před Tebou odhalená a Ty vidíš, že nemusíš mít žádný komplex – nikdo není dokonalý, ani kamarádka a každý má své přednosti – u Tebe to může být poprsí. I tak se o přítele bojíš, že by se mohl odhalovat před cizími. Tak troška žárlivosti v Tobě bloumá.
smajlik

Kamila 10.7.2006 07:42:09

novy

Přeju krásný den paní Jarmilko, prosím o výklad snů.
V prvním snu jsem opět pracovala v Zoo, úplně si pamatuju, jak v něm bylo, že už tam jdu pracovat po druhé. Tentokrát jsem pracovala u lvů a tygrů, měli úplně nový veliký pavilon, byl patrový, hodně skla, schody. Potom nám dokonce nějaký zvířátko uteklo, byl to, myslím, lev, ale neměl hřívu, takže asi spíš lvice.Čekala jsem za dveřma až vejde zpátky do pavilonu, abych za ní mohla rychle zabouchnout dveře. Když jsme šli domů z práce, tak u vrátnice stál stánek s plyšákama, balonkama atd.
V druhém snu jsem opět pracovala v textilce, bylo málo práce, opravovali jsme nabalené zboží, bylo celé nakřivo, všechno špinavé a zaprášené.
Děkuju moc za výklad

Reagovat

svitluny 11.7.2006 21:11:07

novy

Pracuješ v ZOO lidé jsou také někdy jako zvířata – něco vypouštíš z klece – možná, že lvice touží po svobodě, ale Ty ji opět do klece zavíráš. Nejsi náhodou Ty tou lvicí, která by potřebovala z klece ven, ale Ty ji to neumožňuješ a proto pak nacházíš místo dravosti jen plyšáky?
Druhý sen ukazuje práci, která Tě nenaplňuje.
A proto staň se lvicí a opusť svou klec. smajlik

Bára 9.7.2006 19:28:53

novy

Ahoj
Zdálo se mi o tom, že jsem stála před hotelem a na parkovišti stála moje dvě auta. Vedle hotelu tekl potok, z něho se najednou začalo kouřit a stoupala z něho pára. Silnice na parkovišti byla měkká a propadávala se na ní ta auta já jsem přišla k těm mým a přeparkovala je dál za hotel. Za hotelem děti skákali na té měkké silnici a propadávali se.
děkuji za výklad

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon