Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

svitluny 26.9.2007 12:15:50

novy

Sen může poukazovat na nějakou rychlou změnu, která Tě čeká. Může se Ti zdát, že budeš jak na tom kolotoči a kolo osudu se začne velice rychle otáčet, až se Ti z toho zamotá hlava stejně, jako ve snu, viděla bych to na nějaké rychlé změny v Tvém životě. smajlik

Mili 26.9.2007 09:44:53

novy

Zdravíčko,
zdálo se mi, že ležím doma v posteli-jsem sama doma, přítel je asi v práci. Najednou někdo odšroubuje kliku od vstupních dveří a vejde docela pěkný kluk.Řekl jen ahoj tak jsem tu a začali jsme se líbat a už přesně nevím co jsme ještě dělali. Pak nějak zmizel a začalo se mi zdát něco jiného-jela jsem vlakem a pořád jsem projížděla stejnou trasu tam a zpět.Pak vlak zastavil a všichni vystupovali, že si dají občerstvení, průvodčí mi řekla že je přestávka, tak jsem vystoupila také a šla do restaurace, kde už seděla celá moje rodina i s mým a sestřiným přítelem, kteří ale předtím ve vlaku nebyli. Objednali jsme si punč a povídali si o životě, byl tam s námi i kamarád mé sestry a pořád jsme se vraceli k jakési vzpomínce která se týkala jeho a ještě toho kluka co se tak znenadání objevil u mě doma poté co odšdrouboval kliku smajlik No a pak jsem zase ležela u sebe doma, tentokrát tam byl otec přítele ale ve vedlejším pokoji a zase někdo odšrouboval kliku, ale tentokrát tak abych si toho nevšimla a rychle proběhl kolem mého pokoje a schoval se do kuchyně. Já jsem si ho ale všimla a přišla jsem ¨za ním a chvíli jsme si povídali.Pak přišel domů přítel a ten kluk odešel.Nabrala jsem příteli oběd a pak jsme šli na pivo, kde byl jeden náš známý a pořád se na mě hrozně vyčítavě díval a já jsem se tam začala rozčilovat co jim je, že ten kluk je můj kamarád a z čeho usuzují že spolu něco máme, když nás ani neviděli vést se za ruku. Pak se mi ještě zdálo že jsem někde v obchodě-v potravinách.Moc prosím o výklad smajlik

Reagovat

svitluny 26.9.2007 11:56:28

novy

Sen může naznačovat něco o trojúhelníku, i když Ty to tak nevidíš - přítel a nový kluk i když ho vidíš jako kamaráda, okolí ho může vidět jinak a ta odšroubovaná klika - jako by Tě někdo zavíral, aby sis nějaké dveře nemohla otevřít - od kterých dveří Ti někdo bere kliku, abys nemohla odejít? Zkus se nad tím takhle zamyslet. Kdo Ti brání opustit určitý pokoj, něco, v čem si vlastně uzavřená?

Svatka 26.9.2007 08:45:42

novy

A ještě jeden drsný sen, co se mi zdál:Jsme s kamarádkou byly v kavárně na kafe a na kofolu. Seděli jsme v poslední řadě a my jsme seděli naproti sobě a bavili jsme se o klukách a lidech celkově. Řešili jsme menší problémy. Jenže jak seděli ty kluci, bylo jich tam asi 6. Tak my s tou kámoškou jsme nějak ani netušili, kdo tam přesně za námi sedí. Kámoška řekla více nahlas jedno jméno a to jméno patřilo jednomu z těch kluků, co seděli za námi. Ale to ona ani já v tu dobu nevěděli jsme. Pak se jeden z nich obrátil k nám, byl to starší kluk, tak 35 let a začal do nás trochu narážet a tak. Nevšímali jsme si ho. Ale on pak se obrátil a své partě začal vykládat, jaké jsme děvky a ***, nedalo se to přeslechnout, i když on si myslel, že to neslyšíme, já se obrátila k němu a on to nevěděl, kluci se mu smáli, protože viděli že to poslouchám. Pak jsem mu řekla, jak může tvrdit o holkách, které nezná, že jsou takové a takové. On nic. Jsem ho varovala, jestli ještě jednou něco podobného řekne, že mu dám do držky. A on cosi za chvilku řekl. Já jsem mu řekla vtipnou větu, Zvu tě na Kofolu a on takovou větou Jó fákt? Já jsem ale vzala sklenici, co jsem měla na stole, kde byla má kofola a polila jsem ho a řekla jsem mu, že jsem ho pozvala, tak tu kofolu nemusí platit. Otočila jsem se. Za chvili on mě zezadu polil vodou Bonaqou, a řekl cosi. Já byla mokrá a neměla jsem co na sebe. Kluci mu říkali, ať toho nechá, že on si s tím začal. Jeden ten kluk, měl černou košili a modré džínsy. Tak mi tu košili dal. Abych nebyla v mokrém. On měl ještě nátělník, nebo něco. Dala jsem mu to tričko, aby mi ho laskavě, jak mi ho polil, tak vypral. Nenamítal. A řekl, kam ti ho mám dát až ho vyperu. Jsem mu řekla do práce a název práce. A on takovou otázku, tam pracuješ?? Tam pracuje i jedna známá. Neznáš ji?? Řekl jméno a já mu řekla, že znám. Pak sen skončil. smajlik smajlik smajlik Děkuji za výklad. Svatka

Reagovat

svitluny 26.9.2007 11:51:38

novy

Sen naznačuje takové žabomyší války, co se občas vedou, viděla bych to jako sen oddychový.

Svatka 26.9.2007 08:28:36

novy

Dobré ráno Jarmilko, dneska se mi zdál takový směšný sen. Bylo to o toaletních papírech, jeden chlap a asi 3 holky. Já hledala povlečení na polštář, jako že ty papíry do toho nacpu. Nemohla jsem je sama najít, tak mi pomohla jedna z těch holek. Ten chlap mi řekl, že si mám sednout na 4 toaletní papíry, jinak jsme jich měli 8. Jsem tomu chlapovi řekla, že z těch papírů nic nebude, jen placka. ( Byly to normálně role toaletního papíru ). Hrozně jsme se smáli, když jsme si měli na ně sednout. Sen pak skončil. smajlik Děkuji za výklad a přeji krásný den.S. smajlik

Reagovat

svitluny 26.9.2007 11:47:01

novy

Sen naznačuje, že Ti nějaký muž nabízí jistotu, ale Ty víš, že je jen papírová, že nic nevydrží, stejně jako ty role papíru, když si na ně sedneš.

Arwen 25.9.2007 17:48:51

novy

Dobry podvečer,

zdalo se mi, že jsem s kamaradkou procházela mestem. ona mi najednou rekla, ze pujdem do hotelove restaurace, kde pracuje jako barman muz, se kterym jsem se rozesla ne prilis v dobrym. Samozrejme ze jsem nechtela jit ale nakonec jsem se nechala premluvit. Prisly jsme tam. Puvodne jsem si chtelq objednat jen kafe, ale nakonec jsem si objednala palacinky. Divaly jsme za bar, kde se na me mracil mu ex. a kamaradka mi najednou povida:,,ty uz mas novyho chlapa, kteryho milujes nadevse, tak co kdybych zbalila tohohle luxusniho barmana."(ve skutecnosti ho vzdycky nesnasela) a ja se na ni zdesene podivala, normalne by mi to bylo jedno, ale jakmile to dořekla. rekla jsem si ze to nedovolim a kamosce jsem neodpovedela. Spolu s nami tam bylo spousta lidi, a misto aby se chovali jako v 4hvezdickovem hotelu. rozjeli tam party. My s kamaradkou jsme se pridaly. Ve chvili kdy se kamaradka hodne bavila a nevsimala si niceho, co by se tykalo me jsem sla k baru kde muj ex stal a cele to pozoroval. V prvni chvili se mnou nechtel mluvit, ale nakonec se rozmluvil. az se stalo ze jsme se zacali hodne libat. kdyz se to stalo, lide z te party zmizeli a zustala tam jen kamaradka. vsimla si nas a krikla na me: ,,tak co? jdem?" Ja se normalne v pohode odlepila od myho ex vzala jsem veci a s kamaradkou jsem odesla....dnes uz si nedokazu predstavit ze by se tohle stalo. sveho nynejsiho pritele miluji, tak jsem pproto chtela poprosit o vyklad tohoto neprijemneho snu.

Reagovat

svitluny 25.9.2007 18:00:58

novy

Sen může naznačovat, že i když jsi dneska v jiné náručí, tak Ti ex není zcela lhostejný a že by se Ti nelíbilo, kdyby chodil s Tvou přítelkyní, že by osten žárlivosti vyběhl velice rychle napovrch. Možná, že Tvá minulost s ním není ještě zcela dořešena a že i když máš novou lásku, tak je dobře, že se té bývalé vyhýbáš... smajlik

Svatka 25.9.2007 11:37:04

novy

Dobrý sluneční den přeji Jarmilko, dneska se mi zdáli dva sny. A byly si dost podobné.Zdálo se mi o tom, že jsem na nějaké cestě s přítelem, pak někde stojíme a byly tam asi 3 vymakaný chlapy, 2 drželi mého přítele a jeden z nich se pokusil mě znásilnit. Ale nepovedlo se mu to. Protože jsem byla dost silná se bránit, škrábla jsem ho do tváře a kopala nohama. Ale on mě uhodil a já měla na obličeji modřiny. Pak nás nechali mě a přítele na pokoji a já se bavila s přítelem, jestli bych nemohla u něj zůstat, kvůli těm modřinám na obličeji, že to naši nesmí vidět. A on souhlasil. Sen skončil.
Druhý sen byl o tom, že jsem byla já a kamarádka na skleničku, a bavili jsme se, přišel tam můj přítel a nadával ? žárlil na moji kamarádku, když jsem ho přesvědčovala, že nemá na co žárlit. Pak jsme byly doma s tím přítelem a hádali jsme se, chtěl mě uhodit, ale já mu řekla, že jestli to udělá, tak poprvé a naposledy, že ho opustím. On to neudělal. Pak asi druhý den, jsem se bavila se přítelovou matkou o tom, že s jejím synem nemohu dále být, protože by mi mohl ublížit a to nechci, že ho miluji a že přemýšlím o tom, kdo a proč se v minulém vztahu s ním rozešel. Sen skončil.
Děkuji za možné vyložení a přeji krásný den. Svatka

Reagovat

svitluny 25.9.2007 14:22:53

novy

První sen naznačuje, že když se něco semele, tak Tě přítel ochránit nedokážu, budeš muset sama s kůži na trh, ale ubráníš se a přítel pak poskytne azyl.
Druhý sen poukazuje na žárlivost přítele a také na to, že vztah, který se z nějakého důvodu ukončil už by se neměl obnovovat, protože ty důvody se vrátí zpět a Ty to víš ? ublížil jednou, bude ubližovat i po druhé a tak, i když miluješ, odcházíš?.

Monika M 25.9.2007 08:35:33

novy

A pár dní před tím se mi zdálo o malém dřevěném křížku a o našem snubním prstenu, byl silnějši a menil vzorek který je na něm vyrytý.Ale měl ho na ruce někdo jiný. smajlik

Reagovat

svitluny 25.9.2007 09:05:40

novy

Dřevěný kříž - každý si neseme svůj kříž životem a snubní prstýnek - pozor nato, aby jej opravdu neměl někdo cizí, jako by sen varoval, že by mohlo jít o krizi v manželství...

Monika M 25.9.2007 08:17:23

novy

Dobré ráno Světluško.Zdálo se mi toho hodně divného.Sen začínal t´m, že jsem šla s více lidma někam do ulice jakoby na výlet,ta ulice byla obydlená samými cikány.Bylo jich tam strašně moc a byli divocí my jsme procházeli a dívali se na ně.Pak jsme z té ulice vyšli a průvodce nás vedl někam kde byly v zemi, nebo ve skále udělané díry a zatlučené deskama.Někdo tam žil a ten průvodce nechtěl aby jsme je viděli ale já jsem na to přišla.Pak jsme měli projít nějakou vodu bylo jí tam do pasu,ale já jsem řekla,že tudy nepůjdu a nějak jsem to obešla.Pak jsme se vraceli zase tou ulicí zpět.A to tam byl už i manžel a říkal,že by si nechal hádat z ruky, ale neví od koho.Tak jsem mu řekla ať si přeje potkat nˇkoho kdo to umí.Pak se tam objevili tři babice cikánky hrozně staré.On si jich nevšiml a já mu řekla,že stojí vedle něho.Vybral si jednu hrozně malou a uplně černou v obličeji.Dívala se do jeho ruky a říkal, že tam má měsíční znamení, a na čáře života měl dva čtverečky,pak říkala to je špatné to je přerušení komunikace,a já jsem také chtěla věštbu a mě řekla máš tam sluneční znamení ale jen jedno to je špatné,ale pak si všimla,že že je mám dvě jedno pod ukazováčkem a druhé pod malíčkem a začala se usmívat že to je výborné.A poté říkala něco o čísle 24.Já jsem jí to chtěla zaplatit,ale manžel řekl,že má jen 1000KČ.Tak ja jsem mu dala 200KČ aby jí to dal.on to hodil jakoby zpět abych platila já.chtěla jsem jí to dát a tam byla zase ta tisícovka.manžel že to je moc a někde na šel zase ty dvě stovky.A ona řikala ale mě stači jen stovka tu potŕebuji na autobus.Pak jsme byly někde na zasˇ´avce a tam přišli herci z divadla.Měli stejné kostýmy ale jen někteří měli pomalované obličeje.Smáli se na mě a byli rádi,že mě vidí a zvali mě na jejich představení.A já jsem jim řekla jak jste přijeli? a oni,že autobusem číslo 24.Pak už o nich nevím.JO a ta cikánka mě držela za pravou ruku.Potom jsem šla i se synem po pˇˇsí zóně a tam projíždela vietnamka na skůtru a křičela.My jsme ji neviděli a jak k nám přijela tak silně bouchla synka do temene hlavy.Já jsem se za ní rozběhla a chtěla ji zbít.nemohla jsem ji doběhnout a ona zastavila a řekla no tak pojď a stála jak boxer.A já jsem začala pochybovat a říkala si co když umí karate?prosím tě co si o tom všem myslíš? Děkuji

Reagovat

svitluny 25.9.2007 08:59:13

novy

Cikáni to jsou nespoutanost, radost ze života, kočovný život a vy kolem nich procházíte, možná Ti ukazují, ať se naučíš radovat ze života bereš ho veseleji, tak jak jej berou oni. Hádání z ruky - možná, že manžel může mít komunikační problémy, že může přijít něco jako krize mezi vámi, ale Ty máš na dlaní sluníčko a to je dobře. 24 Ti radí, že máš být přívětivá, kamarádská a že potřebujete oba harmonický domov a to přátelství Ti ukazují i tu herci a také, že jste vlastně sami herci na pódiu vlastního života. V závěru je Tvá ochranitelská póza ohledně syna, ale jak vidíš, vždy ho chránit nemůžeš, někdy i ten bouchanec do zad může dostat.... smajlik

Svatka 24.9.2007 13:46:27

novy

Dobré odpoledne JArmilko, chci se Vás zeptat, ještě na ten sen o kterém jsem Vám psala: o těch holkách v šatech mokrých a těch budovách a kluk a holka. Co kdybych ta holka ke které si sedá kluk byla já? A ta budova, ve které místnosti sedíme na televizi byla účtárna? A ta televize by jela, ale já ji nesledovala? Děkuji za odpověď - toto jsou už jen dohady, abych přišla na ty otázky, které jste mi položila. Děkuji Svatka

Reagovat

svitluny 24.9.2007 14:02:02

novy

Snu už si dáš kulisy jen Ty sama. Já jej dávám do všeobecné roviny, ale Ty, co by snící, si jej už zařadíš tam, kam patří. smajlik

Chantal 24.9.2007 13:01:28
ChantalN (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Nevím,jak si vysvětlit sen, který se mi dnes v noci zdál.Pokoušela jsem se k tomuto tématu hledat něco ve snáři, ale nic jsem nenašla, proto se obracím na vás.
Zdálo se mi o incestu se svým otcem.Leželi jsme na posteli v poloze ze které jsme na sebe neviděli.Cítila jsem se po celou dobu nepříjemně,proto jsem mu nechtěla vidět do očí.Oba jsme záhy dospěli k vyvrcholení a já se hned na to šla osprchovat.Otec za mnou přišel se slovy,abych se pořádně umyla,že to všechno smeju s sebou pryč.

Reagovat

svitluny 24.9.2007 14:11:49

novy

Sen mohl naznačit, že jsi byla s otcem v opozici a nyní se síly srovnávají a nyní je na čase si od bývalých hádek a střetů už jen umýt ruce a bude zase dobře. smajlik

Marky 24.9.2007 11:14:03

novy

dobrý den, z dnešního snu si pamatuji jen to, že jsem ležela v posteli, vedle ležela baička a byla hrozná bouřka, blesky ochromné rány a já se schovávala pod peřinu... smajlik

Reagovat

svitluny 24.9.2007 12:34:48

novy

Co se kolem Tebe valí, jako ta bouřka ve snu a Ty se před tím schováváš?

Klára 24.9.2007 09:22:24

novy

Hezký den, můžete mi vyložit co znamela sen, když jsem přemýšlela co ke mně přítel cítí..
Zdálo se mi, že máme nádherný vztah, plný romantiky, užíváme si krásných chvilek, ale přítel měl podobu muže, který je v reality show "Vem si mě" na kterou jsem včera koukala smajlik
Děkuji moc.

Reagovat

svitluny 24.9.2007 09:26:25

novy

Sen se Ti promíchal s odžitkem a proto měl přítel podobu milionáře z včerejší večerní TV, ale co sen ukázal, že ve vztahu je pohoda a harmonie a to je podstatou snu. smajlik

Pavla 24.9.2007 08:25:28

novy

Dobré ráno.
1. Procházka s přítelem,měl podobu spolužáka ze ZŠ. (toho vídám 1x ročně,náhodou,ale byl to pohodvý kluk). Hledali jsme kapličku,kde chtěl udělat rituál.Bylo nádherně,slunečno,ale blížil se velký černý bouřkový mrak,slyšeli jsme bouřku.Šel do kapličky a já utíkala domů.Cestou jsem potkala u silnice liščata 4-5.Nejprv 2 rezavé,pak z toho bylo 5 černým,ale liščatům se nepodobala.Opatrovala jsem je,zavolala bratrovi at přijede s vozikem+bedynkou,at je můžem odvést.1 lišče uteklo,měla jsem strach,aby ho nepřejelo auto.Vrátilo se se zelenou světlicí.

2.Bydlím v bytě 3+1 s přítelem. Ve snu se mi ale zdálo o ex.Nevím proč,šla jsem bydlet na kolej.Vybíraly jsme s holkama nějaký 4lůžák.Po první noci jsem si řekla,že nechci z bytu odejít,at si jde on,přemluvím holky at jdou se mnou bydlet do toho bytu.Že exoj jsem nechala 2kk, tak si vemu ten stávající 3+1,nač mu jsou 2 byty a proč bych zas ustupovala já.Představa být na koleji byla divná.Co bych tam dělala, jsem zvyklá na byt a soukromí.Přemýšlela jsem kolik holek bych si tam vzala,jak se podělit o nájem.Dostala jsem od nynějšího přítele smsky,že neví co se děje,ale miluje mě a nechce mě ztratit.

Je fakt, že jsme řešili s přítelem před pár dny náš vztah.

Děkuji za výklad a přeji krásný slunečný den.

Reagovat

svitluny 24.9.2007 09:33:07

novy

Ta první část snu může poukazovat na to, že i z prosluněného vztahu může vzejít bouřkový mrak, jako v Tvém snu, lišky jsou prohnané, mohou být i falešné ? možná pozor na okolí a koho si kolem sebe shromažďuješ, jako ta liščí mláďata ve snu.
Další sen může poukazovat na nějaké změny o kterých přemítá Tvé podvědomí a to ohledně bydlení ? co by bylo, jak by bylo, co by se Ti líbilo a naopak nelíbilo a možná také odžitek se vzpomínkou na ex..

Martina 24.9.2007 08:23:08

novy

Dobrý den, v sobotu se mi ve snu zdálo, že jsem na nějaké lodi u pobřeží a vidím želvy. Malou pod vodou a obrovskou, jak leze na pláž. Ráno jsem řekla příteli, že se mi zdálo v noci o želvách a on řekl, že jemu také. Může to mít nějakou spojitost?
Děkuji za výklad
Martina smajlik

Reagovat

svitluny 24.9.2007 09:18:10

novy

Želvy naznačuji citový život, oba je ve snu vidíte, oba toužíte po citovém vztahu a jelikož se máte rádi, tak můžete být propojeni a proto mít i podobné sny, oba toužíte po harmonickém a citovém vztahu, které želvy ze snu znázorňují. Nejde vám jen o spalující vášeň, ale o hluboký, citový život. smajlik

Ivana 24.9.2007 07:01:18

novy

Dobrý den,
dnes večer se mi zdál sen, že jsem vešla do místnosti, kde bylo velké, na tři díly rozdělené terárium. V prvních dvou částech byli hadi - úžovky červené, ve třetí části ležel na rašelině mrtvý černý potkan a kolem něj jeho mrtvá mláďata. Najednou slyším nějaké kvíkání - připadalo mi jako by to bylo z posledních sil. Když jsem se ale sklonila nic jsem neviděla a tak jsem přiložila ucho a poslouchala dál. Pak jsem najednou uviděla malého chlupatého křečka který byl dehydrovaný a vyhladovělý, vzala jsem ho tedy (i s mrtvými potkany) do umělohmotné misky a donesla napáječku s vodou. Křeček byl okamžitě plný života, šla jsem mu pro zrní a najednou se dívám z křečka se stal bíločerný potkan, který rval zuřivě maso z potkana černého. Měla jsem z toho děsivý pocit. Za odpověď Vám děkuji. smajlik

Reagovat

svitluny 24.9.2007 09:14:28

novy

Takže sny se točí celé ohledně sexuální oblasti - hadi, to jsou sexuální síla, která se ukrývá v tom prvním teráriu, ale v druhém už je to horší, mrtvý potkan i s mláďaty, což značí, něco je špatně, něco je umrtveno, možná Tvůj vztah k sexualitě či plodnosti, proto mrtvý jak potkán, tak i mláďata, ale následuje křeček, který je sice dehydrován, ale jak se napije, tak přichází k životu a pouští se v podobě potkana do toho mrtvého a trhá ho na kusy, což může značit, že jak přijdou nové city a emoce, tak se opět sexualita a vášeň probouzí k životu a to, co bylo odsouzeno k zániku, jako ten mrtvý potkan je trháno na kusy a opět se zde objevuje požitkář plný síly a energie, jako ten nový potkan, co se vyklubal s dehydrovaného křečka. Potřebuješ nový impuls, novou injekci v podobě citů a emocí a opět se staneš vášnivou. smajlik

Biaggi 23.9.2007 20:24:05
Knappova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Prosila bych o vylozeni snu me kamarádky:

Jsem tehotna a od te doby co to vim se mi zdaji sny o "diteti",materstvi a pod.Ale desive je ze nikdy v tom snu to dite neni zive,bud je to panenka nebo takovy ta strara drevena loutka ....

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon