Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

Julie 8.9.2019 15:27:33
Julie (tečka) hartmanova (zavináč) gmail (tečka) com

novy

Dobrý den, potřebovala bych pomoci pochopit tento sen.
Zdálo se mi o tom, že do panelového domu se o patro níže přistěhovala dlouholetá kamarádka. Která ještě ten den přišla na návštěvu. Při rozhovoru jsme se domluvili že půjdeme spolu do školy (kamarádka už je tři roky ze školy). Ráno jsme vstali a potkali jsme její matku, která nás zdržela a museli jsme pospíchat. Když jsem utíkali, rozhodli jsme se to vzít přes hřbitov. Přelezli jsme plot a běželi jsme kolem kostela. Kostel začal hořet a zničeho nic byla noc. Nakonec jsme neutíkali do školy, ale utíkali jsme před něčím.

Reagovat

Tom 23.4.2019 13:16:54
tomtomecek (zavináč) email (tečka) cz

novy

Ahoj, zdalo se mi ze mi pritelkyne ve snu dala plysaka, no ale pote mu usekla hlavu a mne obe ruce, muze to znamenat ze me az prilis svazuje?

Reagovat

Dája 30.3.2019 10:51:59
dajahauner (zavináč) gmail (tečka) com

novy

Zdravím, mám nemocného brášku a je mu 11 let. Zatím to není nic vážného jak říkají lékaři i když my s maminkou si myslíme své. Stále se mi zdá o tom já umřel, už jsem zoufalá, často se probouzím s brekotem. Co když je to zlé znamení. Co to může znamenat.

Reagovat

Tereza Rožánková 16.7.2014 11:07:37
teturka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,mám dvouletou holčičku ale než jsem otěhotněla,tak se mi zdávalo že jsem porodila nejdřív holčičku a pak chlapečka.Ood těhotenství se mi nic nezdálo a ted když jsou dcerce 2 roky jsem mi porody zase začli zdát a na dnešek se mi zdálo že si koukám na břicho a vidím pohyby,na jedné i druhé straně břicha a pamatuji si že jsem ve snu řekla že to jedno dítě není ale že to jsou děti dvě.druhé dítě planujeme ale ještě je čas.Děkuji za odpověd,děkuji

Reagovat

fig 16.7.2014 09:55:21
figueroa (zavináč) razdva (tečka) cz

novy

Zdálo se mi, že jsem v Mexiku v mé rodné zemi a snažím se nastoupit do autobusu, ale on mi vždy před nosem zavře dveře.

Reagovat

Já nevím 2.7.2014 17:38:56
mujmejl19 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Utíkal sem před dvěma vojákama s meči a zalezl jsem do nějaké kůlny. Tam jsem našel meč a ty dva vojáky jsem zabil. Pak tam ještě byla pěkná holka která mě taky chtěla zabít. Utíkal sem znovu a zastavili sme se na posekané louce. Myslím že už trochu zapadalo slunce. Někdo pak navrhl že před tím než se zabijeme tak by sme si mohli užít (sex). Oba sme hodili meče vedle a začal sem jí líbat prsa a ona pak řekla že když už jsme u toho tak bych jí mohl i vylízat. Řekl sem ať teda hodí meče ještě dál aby mi mezitím neusekla hlavu. Pak sem to teda udělal. A najednou sem byl s tou holkou někde ve výtahu asi další den po tom. Byla to moje spolužačka ikdyž vypadala úplně jinak. Pak už si pamatuju akorát že sme se domlouvali že se to nikdo nesmí dozvědět.

Reagovat

Kami 30.6.2014 08:10:37
charm6 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, prosím vás o výklad mého zvláštního snu. Začátek děje nevím, ale jsem někde na klouzačce s mužem a z něj vyjde sperma a teď to začíná být zajímavé, vylovím z vody, ta je čistá takový chuchvalec spermatu a vidím do detailu jak vypadá, je to takový kompaktní hrozínek spermií a najednou vidím v obrovském rozlišení jak to vypadá uvnitř ženy, vidím vajíčko a vypadá jako odkvetlý lotosový květ a do něj se vnoří jedna spermie a ta je rychlá a hned mi mizí uvnitř vajíčka a pak vidím jak se do vajíčka probíjí další spermie, bylo to naprosto detailní a přesné jako když vidíte film o početí dítěte, byrevné a krásné.
Pak jsem ještě viděla veliký igelitový pytel kde plavala vajíčka a spermie a docházelo k oplodnění v té vodě a já jsem ten pytel různě převracela aby se to uvnitř všechno hezky míchalo, zase jsem viděla pozoruhodné detaily. Děkuji moc za výklad a zdraví Kami

Reagovat

Marie Hejdova 28.6.2014 09:56:21
beniek (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den.Mám takový dotaz.Zdálo se mi,že jsem přišla do cizího bytu a tam na podlaze ležela mrtvá moje dcera a sestra.Nikde ani kapka krve.Tak jsem si řekla,nemám nikoho,tak se musím taky zabít.děkuji za odpověď.Marie.

Reagovat

Jana 17.6.2014 01:47:09
zaba777 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Sen: vyšla jsem včera na balkon našeho domu (1.patro)a koukla do zahrady - vše bylo pod sněhem. Ale jenom u nás, u sousedů ne. A řekla : " a kurva, rajčata a papriky dostanou zabrat". Nebylo chladno, svítilo slunko, všechno bylo pěkně zelené. Jenom ten sníh. I když jsem spala, uvědomila jsem si, že ty závěje si pamatuju z dětství, ne to zeleno pod ním - jenom ten tvar závějí. S tím rozdílem, že tenkrát jsem vše viděla z výšky tak metr nad zemí a teď o 10 m výše. Jako by ten sníh z doby před 45 lety někdo položil na současné záhony a zahradu.

Reagovat

Niki 14.6.2014 15:03:05

novy

Dobrý den, zdál se mi sen, jak jsme s naší třídou (SŠ) u nás na terase, já odejdu za dům, tam si pochroumámm nohu a ještě mě do ní kousne jakýsi brouk, což dost bolí. Poté přijde učitel, zeptá se mě, zda jsem v pořádku a ikdyž namítám, že to bude dobré, zvedá mě do náruče a nese mě, což mi v tu chvíli připadalo strašně příjemné, cítila jsem se v bezpečí. Pak se mnou utíká. Pak mám ve snuvelké výpadky a nakonec mi říká, že jsem jako jeho dcera. Moc to nechápu a celkově byl ten sen dost zamotaný, jen začátek vidím jasně. Předem díky

Reagovat

petra 13.6.2014 10:16:08
nnefra (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Zdravím vás.Po 8.letech se k vám vracím s prosbou o výklad mého snu.Zdálo se mi že se znovu s manželem bereme.Měli jsme svatbu oddával nás můj známý léčitel a nějaký pan farář.Viděla jsem u stolu našeho 2letého Davídka a dcerku 5.letou jsem také vnímala že tam je.A potom si vybavuji své rodiče byli šťastní a měli z nás radost.Všichni jsme věděli že je to naše další svatba a že se bereme po 5 letech znovu.Přitom ve skutečnosti jsme manželé už 7let a devět let se známe.,.na stolech jsme měli úžasné zákusky a já pak smaminkou šla ještě koupit pro toho pana léčitele krabici zákusků domů.,(u Františka jsem se léčila po 5potratech a pomáhal mi i v těhotenstvích).Pořád na ten sen musím myslet.Pomůžete mi můj sen rozluštit?děkuji vám mockrát s pozdravem Petra J.

Reagovat

Joska 11.6.2014 01:50:21
jose (tečka) dvoracek (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den chtěl sem se zeptat jaký význam má sen, ve kterém jsem byl na naosledy souzen já a dokonce by la souzena moje matka. Byl to onen příslovečný poslední soud

Reagovat

Monika 8.6.2014 13:41:51
www (tečka) monika2536 (zavináč) zoznam (tečka) sk

novy

Snívalo sa mi o rybach v akváriu. Zrazu som mala v sacku tri ryby a štvrtú šom si dala k nim. Čo to znamená?

Reagovat

Lenka 29.5.2014 10:45:16
lebes (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Zdálo se mi že mě ve snu kousl had,byla to zmije,co to znamená?

Reagovat

s 4.6.2014 11:54:35

novy

Pozor na jedovaté lidi...

Marie Čechová 16.5.2014 14:38:52
mariecechy (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Má již zemřelá tchyně jela se mnou v autě.Ona řídila.Ujížděla se mnou od mého muže,jejího syna.Já jsem se bála,tak jsem za jízdy otevřela dveře a auto zastavilo.Došla jsem pro muže,ale ona už tam nebyla.

Reagovat

Andrea 8.5.2014 23:08:10
kitova (tečka) andrea (zavináč) email (tečka) cz

novy

Dobrý den,
zdá se mi často sen ve kterém jedu v autě. Při jízdě ale nefungují brzdy. Sny jsou vždy jiné, ale co mají stejného jsou nefunkční brzdy a můj strach.
Můžete mi to nějak vysvětlit?
Velice děkuji.

Reagovat

hana H. 3.5.2014 22:38:33
janca (tečka) hanca (zavináč) atlas (tečka) cz

novy

někdo mi ve snu vzal muj zlaty prstynek po mamince a chtel ho prodat. prosim o vyklad co to ma pro me za vyznam, souvisi to s mym necekanym tehotenstvim? diky moc predem

Reagovat

2.5.2014 01:26:43

novy

Dobrý den zdají se mi poslední dobou sny ve kterém mě nějaké lidé upozorněji abych davala pozor ake nevím přesně na co mám davat bacha pronásledujou me choděj za mnou kde sem já jsou i oni a nemůžu se jich zbavit.
Ale jsou to lidi co sem nikdy ve svém životě neviděla..
a newim na co mě upozornujou Docela mam strah co to může znamenat..! smajlik
Děkuji Sára smajlik

Reagovat

Karolína. 11.4.2014 22:23:33
kajoskaa (zavináč) email (tečka) cz

novy

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, co má znamenat tento sen: Celou dobu si žádný sen nepamatuji, ale najednou se mi jakoby před očima nademnou zobrazila černá silueta člověka, ale nejsem si jistá, jestli s křídly anděla nebo naopak, ale vím určitě, že "to" mělo křídla. Nehýbalo se to, po chvilce dalo ruce k sobě, jakoby se modlilo a najednou skočilo doslova do mě, v tu chvíli jsem se okamžitě probudila a jako v amerických filmech, mají děti noční můry a vzbudí se rychle s hrozným výkřikem, to samé jsem udělala já. Jakoby se mé od hlavy až po břicho samo zvedlo a já zakřičela. Váš názor mě hrozně zajímá a předem děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním hezkého dne.
Karolína.

Reagovat

Jiřka 31.3.2014 07:49:48

novy

Pěkně zdravím a zároveň Bych Vás chtěla požádat o výklad snu. V kuchyni jsem slyšela šramot a když jsem se šla kouknout, střetla jsem se s velkou krysou. Strašně jsem se jí lekla, ona mě také, pač uskočilo a utekla. Děkuji za výklad a mějte hezký čas. Jiřka

Reagovat

Blanka 29.3.2014 09:17:28
Blanka (tečka) hejbalova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den. Pořád dokola se mi zdá o mém bývalém příteli.

Reagovat

alesssek 24.3.2014 13:00:49
blu3sky (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Zdravím Vás a předem prosím o radu.
V noci se mi zdálo o zesnule prababiččce, která je 17let mrtvá. Zdávalo se mi už o ní i dříve, ale dnes v noci to bylo jiné. Dnes v noci mě vyděsila a měl jsem strach. Jako malého mě hlídala a starala se o mě. Vypadala v tom snu utrápeně, jako by mi něco chtěla i říci, ale mozek se lekl a začal mě budit. Byl to jeden z těch snů, kdy chcete křičet, ale nemůžete, ale ve výsledku jsem se s řevem probudil. Možná jen doplním, že v tom snu měla postava prababičky růžovo-fialovou barvu, souvisí to nějak nebo jsem už úplně mimo?

Děkuju všem a pokud je to jen nějaká patlanina, tak se nezlobte.

Reagovat

2.3.2014 13:23:06

novy

mému manželi se zdál v noci sen že ho píchla včela a chtěl by vědět co to znamená.Děkuji Ivona

Reagovat

Lenka 28.2.2014 18:11:42
lenka (tečka) balazova (zavináč) atlas (tečka) cz

novy

Dobrý večer, měla jsem sen ,že jsem byla v obrovským podniku a vylezla po vysokém žebříku až na pak jsem měla strach slézt a pak tedy že jo ale celí spadl i se mnou a já dopadla na nohy .

Reagovat

lenka 6.2.2014 11:32:46
gino13 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,dnes se mi zdál živý sen o mém zesnulém manželovi,který se vrátil živý s tvrzením, že smrt pouze předstíral,aby si odpočinul.Vrátil se, jako by se nic nestalo a vůbec mu nedocházelo jak ohromné komplikace způsobil. Figuroval tam i můj tchán,který mě podpořil v tom,že nám manžel touto hrou ublížil hlavně psychicky.Dále tam byli moji rodiče, kteří už také zemřeli. Na svého otce jsem se zlobila, protože nechal mého tchána mrznout v autě kde na něj čekal a bylo mu to jedno. Moje maminka, která také nežije se snažila spor mezi námi urovnat. Byl to sen dost citově náročný a živý jako bych koukala v kině na film. Má tento sen nějaký význam, má mi něco sdělit, či mě varovat? Něco mi říká, že ano, ale nemůžu na nic přijít, protože sny jsem se nikdy nezabývala Za případnou odpověd moc a moc děkuji smajlik

Reagovat

Petra 17.1.2014 00:29:28
petrahencova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den.
Na včerejšek se mi zdál sen o smrtce.Než jsem šla spát,bála jsem se,že v noci napadne sníh a já bych se mohla vybourat v mém "novém" autě.Nemám v něm tyto situace ještě zažité.V noci jsem se probudila vedrem a šla zkontrolovat okno a oddychla si.Silnice byly v pohodě.
Pak jsem k ránu asi zamáčkla budík na telefonu,protože jsem se probudila na poslední chvíli a musela pospíchat do práce a venku-sníh...Probudil mě právě můj sen.
Zdálo se mi,že se průhledná osoba vznáší ve vzduchu nad malou holčičkou.Věděla jsem,že je to smrtka,i když tak vůbec nevypadala.Sápala se po ní a já jí prosila,ať jí nechá být.Po nějaké době se prudce otočila na mě a začala se sápat po mně...to mě probudilo.

Reagovat

jana 7.1.2014 20:27:26
jana (tečka) lupomeska (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, již podruhé se mi opakuje podobný sen, mění se jen prostředí. Plavu v bazénu, který je v naprostém pořádku (pokaždé jiný bazén, oba luxusní)a zničehonic se do bazénu začínají naplavovat mrtvé ryby, které zůstávají jen u dna. Děsí mě tolik, že mě to úplně paralizuje, nejsem schopná ničeho, jen držím hlavu nad vodou a pozoruji je.
Zdravím a děkuji.

Reagovat

Zuzka 2.1.2014 08:32:27
Zuzca84 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den Svitluny,

V noci se mi zdálo o mém známém. Šel okolo a položil mi ruku na prso. Ja se prirozene rozcilila a jeho ruky se zbavila a on jak odchazel tak se na me jeste otocil a smal se... Dekuji za vyklad a preji hezky novy rok 2014. smajlik

Reagovat

Kateřina 19.12.2013 08:54:48
puncoska30 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobry den..zdalo se mi,ze mi z ucha vyleza cerv,nekoho jsem prosila at mi ho vytahne,ale dal nevim-hruzou jsem se probudila.Nemuzu na to prestat myslet.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611