Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Diskusní fórum

vestirna_sny.jpg, 3,5kB
Snové fórum
Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.
vestirna_lasky.gif, 3,5kB
Fórum povídání o lásce
Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Naposled vložené příspěvky

Fórum povídání o lásce

Diana 26.4.2018 18:27:24
diana (tečka) di (zavináč) centrum (tečka) cz

Dobrý den paní Jarmilo,
prosím Vás o radu...já jsem se už delší dobu chytla myšlenky, že někde pro mě existuje spřízněná duše a pořád na to myslím. Nechtěla bych si vymýšlet nepravdivé příběhy, proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli spřízněné duše opravdu existují?

Předem moc děkuji za odpověď,

přeji hezký den,

Diana

Celé vlákno

Fórum povídání o lásce

Diana 26.4.2018 18:25:16
diana (tečka) di (zavináč) centrum (tečka) cz

Dobrý den paní Jarmilo,
prosím Vás o radu...já jsem se už delší dobu chytla myšlenky, že někde pro mě existuje spřízněná duše a pořád na to myslím. Nechtěla bych si vymýšlet nepravdivé příběhy, proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli spřízněné duše opravdu existují?

Předem moc děkuji za odpověď,

přeji hezký den,

Diana

Celé vlákno

Fórum povídání o lásce

Iny 27.10.2017 12:31:24
cordesines (zavináč) gmail (tečka) com

Krasny den prajem,

prosim Vas, chcela by som sa poradit. Ako som nastupila do prace, mala som blizky vztah k jednemu kolegovi. Mala som ho rada. Zjavne aj on mna. Vzdy sme si velmi dobre rozumeli. Zacalo sa to na Silvestra ked mi napisal. Potom sa medzi nami nas vztah prehlbil, pisali sme si vzrusujuce veci. Dokonca mi aj napisal, ze je do mna zamilovany a ze ma miluje. Aj ze by chcel so mnou chodit. Cele to zacal on. Stale sa na mna pozera, aj ked sa chcem vyhnut jeho pohladu, tak on ako keby to ,,zariadil,, ze sa na seba pozrieme. Neviem, ako je to teraz medzi nami?. Co ku mne citi a preco to robi? ako sa to bude medzi nami dalej vyvijat? On je Peter 19.04.1985, ja Ines 22.10.1988. Dakujem Vam velmi pekne smajlik

Celé vlákno

Fórum povídání o lásce

Marcela 26.6.2016 01:59:28
marcela (tečka) ivankova (tečka) mi (tečka) 97 (zavináč) gmail (tečka) com

Dobrý večer,já jsem narozena 14.11.1960 a přítel je 15.6.1984. vyjde nám manželství a kde budeme žít?

Celé vlákno

Fórum povídání o lásce

Katka 13.1.2016 16:32:58
katteanna12 (zavináč) seznam (tečka) cz

Hezký dobrý den,
zajímalo by mně, zda mně čeká nějaká láska, nebo se již v mém okolí někdo takový pohybuje, kdo by o mně měl zájem ?
Děkuji a přeji pohodové dny.
Katka, Praha, 10.7.1973

Celé vlákno

Fórum povídání o lásce

svitluny 22.9.2015 12:35:03
svitluýny (zavináč) seznam (tečka) cz

Přeji hezký den,
partnera naleznete v okamžiku, jakmile si vyřešíte vše, co Vás trápí s vlastními rodičemi. Po odpuštění může přijít partner dle Vašich představ.

Celé vlákno

Fórum povídání o lásce

Rodina 29.8.2015 03:11:54

Dobrý večer,

nemůžu spát, a proto bych se chtěla zeptat na možnost funkčního vztahu, neboť už pár let jsem sama s dcerou, a přitom rodina je pro mě v životě to nejdůležitější. Potká mě brzy štěstí v podobě zodpovědného, spolehlivého partnera, pro něž je rodina také důležitá a bude ochotný se mnou i dcerou ji tvořit? Děkuji.
12.8.1977

Celé vlákno

Fórum povídání o lásce

svitluny 4.12.2014 12:14:18
svitluny (zavináč) seznam,cz

Nemůžu zde dělat kompletní numerologický rozbor, na to je zde opravdu málo místa, ale pokud máte zájem a jak sama píšete, už jste i u mne byla, takže víte, co ode mne očekávat, tak si myslím, že by nebylo na škodu si návštěvu zopakovat smajlik.

Ne jen dle čísel se tvoří vztah, ale je to o vzájemném chtění, toleranci a spolupráci. Čísla hodně napoví, pomohou v harmonizaci vztahu, ale každý vztah je hlavně o těch dvou, jak moc chtějí spolu být a mít se rádi, ne jen o tom, co řeknou čísla, astrologie či karty. Tyhle metody ukážou co od druhého očekávat, ale na nás samotných je, zda je dokážeme přijmout se svými klady i zápory.

Celé vlákno

Fórum povídání o lásce

31.7.2014 19:38:30

Dobrý večer paní Jarmilo,
kdysi jsem u Vás doma na výkladu byla a dobře jste mi poradila. Mohla bych mít jednu otázku ? Co já narozena 5.7.1991 a on , narozený 28.11.1984 ? Má to příznivou budoucnost a budeme spolu žít jako životní partneři , možná i jako manželé v dobrém i zlém ? Záleží mi na tom.
Velmi děkuji za odpověď, nyní se s tím trápím, i když se to snažím co nejvíce eliminovat.
Zdravím vás a přeji samé dobré věci. I.

Celé vlákno

Fórum sny

Tereza Rožánková 16.7.2014 11:07:37
teturka (zavináč) seznam (tečka) cz

Dobrý den,mám dvouletou holčičku ale než jsem otěhotněla,tak se mi zdávalo že jsem porodila nejdřív holčičku a pak chlapečka.Ood těhotenství se mi nic nezdálo a ted když jsou dcerce 2 roky jsem mi porody zase začli zdát a na dnešek se mi zdálo že si koukám na břicho a vidím pohyby,na jedné i druhé straně břicha a pamatuji si že jsem ve snu řekla že to jedno dítě není ale že to jsou děti dvě.druhé dítě planujeme ale ještě je čas.Děkuji za odpověd,děkuji

Celé vlákno
© Rejtmon